Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem kényelmetlenek...

Csak nekem kényelmetlenek azok a tangák, amiket a piacon és a kínai boltokban lehet kapni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm árus volt a piacon és ez miatt régen csomó ingyen bugyit kaptam. Viszont szerintem borzalmas lenni bennük , nem komfortos.

Tezenises bugyik sokkal kényelmesebbek.

Ti mit gondoltok erről a bugyi témáról? Hol vásároltak? 😀



2023. júl. 4. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat azok tuti kenyelmetlenek
2023. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül olcsóbb a kínai.. :D Oké, nem mindig a drága a jó, de drágább fehérneműnél nyilván figyelnek a kialakításra, az anyaghasználatra.
2023. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egypár márkás jó minőségű bugyim .De hordom a kínait is.
2023. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen hogy annyi az ára amennyi. Ha lehet inkább drágábbat veeszek, amik már beváltak. legyen kevesebb, de az jó legyen.
2023. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Adok neked jó minőségüt,igaz ugyanolyan használt mint a tied,kicsit ondófoltos de még használható...
2023. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Kínaiból is vettem már kényelmes tangát, de többnyire márkás helyekről vásárolok.
2023. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tapasztalatom. Plusz a kínaiban szinte mind nagyon bénán néz ki.
2023. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok kinai tangát. (De kinai bugyit se.) Inkább drágábbat veszek, de az legyen kényelmes.
2023. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!