Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok manapság gáz melltartót...

Csajok manapság gáz melltartót nélkül utcára menni vagy nem?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szívesen hordok melltartót! Ki hogy vélekedik?

2023. szept. 5. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
89%
Ha van felső amúgy az emberen akkor nem az.
2023. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%

Ha jó melleid vannak nem gáz.

Csak ne legyél felháboridva, hogy minden pasi azt bámulja. 🙄🤷‍♀️

2023. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Idén nem gáz. Sőt, őrült divat lett erre a nyárra, ami persze nem volt ellenemre. Főleg fehér sztreccstopok esetén ütős.

Tavaly még az lett volna, hiszen évtizedekig vezető bulvárhír volt, ha egy celeb mellbimbója átbökte a felsőjét. És senki nem merészelt melltartó nélkül emberek közé menni. Az 1970-es-80-as években meg ugyanilyen természetes volt.

2023. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Ha pici van, akkor nem gáz, de a nagyobbat célszerű tartani, hogy ne nyúljon meg a bőr. Tudom, nehéz arra gondolni, hogy lesz 30-40 is az ember, de hidd el, akkor is szeretnèl majd szép melleket.
2023. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4-es Közepes mérettel vagyok meg áldva.

3- as igen elég sokan be merik vállalni csak meg mindig az a probléma hogy sokan nem tudják elfogadni ezt

2023. szept. 5. 12:29
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos erre a kérdésre csak privátban elküldött kép után tudok válaszolni érdemben. Sajnálom:/
2023. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
58%
Kik nem fogadják el? A valláskárultak, a prűd boomerek, vagy az irigy nők?
2023. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Én sosem hordok... Igaz, kis cicim van, de eszemben sincs egy ilyen kényelmetlen vacakkal nyomorítani magam.
2023. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Az sose érdekeljen, hogy mit mond más. Legalább 2, de inkább 3 generáció sétálgat az utcán. Mindegyiknek megvolt a maga divatja, szokása. Olyan nem lesz, hogy mindig, mindenkinek tetszeni fog.

Amikor tini voltam, mi sem hordtunk. Aztán divat lett. Én, így 40 évesen az javaslom, hogy azt vedd fel, amiben jól érzed magad. Hiába kényelmes pl melltartó nélkül, ha feszengsz miatta, nem lesz jó.

2023. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 érdeklődő35 válasza:
84%
Ha rendben vagy a testeddel, nem zavar az elismerő (lopott) pillantás -taplóbbaknál nyálcsorgatós bámulás...- akkor miért ne tedd?🙂
2023. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!