Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok manapság gáz melltartót...

Csajok manapság gáz melltartót nélkül utcára menni vagy nem?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szívesen hordok melltartót! Ki hogy vélekedik?

2023. szept. 5. 12:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem zavart ki mit gondol,lát akkor. 44N
2023. szept. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

Most jut eszembe (és ezzel még ellent is mondok magamnak, mert ez 1996):


[link]


Keresd a melltartót!

2023. szept. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
Mivel lognak igy gaz lenne...
2023. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

80-as években voltam fiatal, vidéken csak az első gyerek után kezdtek melltartót hordani a nők, de sokan még akkor sem.

Szerintem döntse el mindenki, neki mi a kényelmes.

2023. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha 75A lenne a méretem, akkor igen, mert az az egyetlen, ami talán nem nyúlik meg a saját súlya alatt (de láttam már icipici lógós mellet is, sportmelltartó pedig ekkoránál is kötelező!)

Efölött csak felgyorsítod a lógását, ha nem viselsz. Gravitáció, az bizony hatni fog, és minél nehezebb a mell...

Ha adhatok tanácsot, ruházz be egy-két minőségi melltartóba, a saját méretedben (egy jó szalonban segítenek, ha nem vagy biztos). Triumph pl, de semmiképp se New Yorker meg társai, mert szúrós, gyenge, kényelmetlen lesz, és elhiteti hogy a melltartó viselése szar dolog, holott pont hogy megkönnyíti az életet.

2023. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

Én lány vagyok, de ha nagy melleket látok tartó nélkül, akkor muszáj azt néznem, valahogy ahogy mozog oda kell néznem. Nem azért mert tetszik, hanem annyira intim dolog, hogy furcsa hatása van.


El sem tudom képzelni, mennyire kellemetlen lehet egy pasinak egy ilyen szitu, hiszen ha odanéz csóri, akkor meg ő a perverz állat :D

2023. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám ha oda néz egy pasi azt valaki egyből perverz-nek kiabálná ki
2023. szept. 8. 06:14
 28/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gáz melltartó nélkül járni. Tudom, hogy nem engem kérdeztél, mert én lány vagyok.
2023. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!