Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Járkálhatunk a barátnőimmel...

Járkálhatunk a barátnőimmel mezítláb a városban?

Figyelt kérdés
Egy kis városban lakunk és 15-16 éves lányok vagyunk, szerintetek elfogadható, ha jó idő mezítláb megyünk el sétálni a városba?

2023. szept. 12. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ha minden eldobált szemétbe bele akartok lépni, fertőzést elkapni stb.
2023. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Járhattok, semmi akadálya, semmi egészségügyi ellenjavallata sincs, de sok értelme sem.

Viszont ha hazamentek vagy más lakásba, épületbe, elöször tisztítsátok le a talpatokat, mert különben mindent összekoszoltok.

Meg van egy hátránya, a talpatokon, sarkatokon vasgat börkeményedés fog képzödni, amit késöbb nem nagyon lehet eltávolítani és nagyon rondán néz ki.

2023. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én míg otthon laktam, nagyon sokáig jártam mezítláb, igaz csak otthon. Amíg bele nem léptem egy törött gombostűbe!
2023. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
És mégis ennek milyen előnye lenne a semmin kívül?
2023. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Én is szoktam és nagyon felszabadító érzés. ^^

Ha szeretnétek akkor ajánlom nagyon a ki próbálást, engem egy pasim vett rá meg régebben és nagyon megtetszett.

2023. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Romáknál szokás ez
2023. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkkább csak az erre kijelölt helyeken, pl.: Tabajd: Mezítlábas park. Bármi lehet a kövezeten, rovar-kisebb üvegszilánk, esetleg forróság egy-egy részen. Az emberek nagy részét nem érdekelné, így ez nem veszélyes, csak a sérülésveszély.

Az előbb említett park biztonságos e téren, mert kiépített úton, nehézségekkel megtűzdelve, de veszélytelen terepen lehet mezítlábazni:).

2023. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

"Én is szoktam és nagyon felszabadító érzés. ^^"


Hol? Metrón? Buszon? Ház előtt? Eléggé hihetetlen.


Életemben egyszer láttam mezítláb az utcán embert, az egy nagydarab cigány volt a Dohány utcánál. Ha nem kapott hepatitiszt, mára Superman.

2023. szept. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én falun élek,udvarban,ház előtt és itt a környéken sokat járok mezítláb,de városban tuti nem tenném.Eleve aszfalt,beton,eldobálva sok minden,üvegszilánk,bármi. Jobb azt a természetben szerintem.
2023. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Forró,koszos aszfalton biztos jó lesz 😉. Ha meg vmibe belelépsz, jó komoly fertőzést kockáztatsz.
2023. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!