Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik bőrkabátot hordanak,...

Akik bőrkabátot hordanak, azoktól kérdem: Igazi bőrből készült kabátot hogyan és mivel tudnám karbantartani? (többi a kérdés leírásában)

Figyelt kérdés

Születésnapomra kaptam ajándékba egy fantasztikus igazi bőrkabátot, de sajnos azt nem mondták meg hogy hogyan és mivel kell tisztítani illetve ápolni (mondjuk én sem kérdeztem rá).


Soha életemben nem volt még ilyen igazi bőrből készült holmim, viszont tudni szeretném hogy azok, akiknek van saját bőrkabátjuk, azok milyen ápoló illetve tisztítószereket illetve tisztításhoz alkalmas eszközöket ajánlanak?


Olvastam hogy a méhviasz alapú ápoló balzsamok azok, amelyek elsősorban használatosak, de nem tudom hogy melyik megbízható márkát válasszam, továbbá azt sem tudom, hogy a kabát tisztításához milyen további eszközökre van szükség, amivel nem teszek kárt a kabát anyagában? (pl.: milyen kendő, szivacs stb.)


Azt is jó volna tudni, hogy milyen rendszerességgel kell a kabát ápolását ill. tisztítását elvégezni éves szinten?


A segítséget előre is őszintén megköszönöm.



2023. szept. 20. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Havonta szoktam a színehez passzoló speckó bőrzsírral átkenni.
2023. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!