Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik hozzám ez a fürdőruha?

Illik hozzám ez a fürdőruha?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy fürdőruhát, nagyon megtetszett rajtam. Mentünk múlt héten fürdőbe és a barátnőim leszólták, hogy nem az én alakomhoz illik, lenyomja a mellem és nem látszik a vékony derekam. Kicsit elvették a kedvem. Ti mit gondoltok, illok hozzám?

[link]


2023. szept. 21. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Hát az ízléstelen szó ugrott be először ne haragudj de tényleg nem annyira előnyös, ám ha neked tetszik akkor viseld, az a lényeg hogy neked tetszen
2023. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igy utolag en is latom mar, de akkor ugy tetszett😔
2023. szept. 22. 00:21
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem pont ez jutott eszembe, amit a barátnőid mondtak. Vagány a mély dekoltázs, de ez a fazon nem áll jól neked. Egy egyszerűbb fazonú egyrészes vagy sima háromszög bikini jobban állna rajtad.
2023. szept. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Allati dogos. Remelem brazil tanga a hatso resz.
2023. szept. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az égvilágon semmi gond nincs vele. Ha a felsőrész tart is valamennyit, jobbra-balra nem szöknek a cicik, ha úszol, akkor nincs gond. :) Igen, egy picit lenyomja a melleidet, de ez a szabás így működik, teljesen normális.

Személy szerint én nem szeretem az ilyen fürdőruhákat, pont emiatt, mert a cicirész nem formázott, nincs benne semmilyen betét - engem zavar.

De te láthatóan jól érezted magad benne eddig, a melleid is kellően formásak még lenyomva is, ne hagyd, hogy a barinők elvegyék a kedved.

2023. szept. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon csinos vagy benne. Nekem is nagy mellem van, de sajnos szétáll, pedig simán felvennék ilyet, és leszarnám ki mit mond. Nagyon gáz, hogy egyből el kell venni valaki kedvét, ha jól érzi magát. Ne a fürdőrucit cseréld le, hanem a barátnőket.
2023. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Semmi gond ezzel a fürdőruhával, nagyon jól áll!

Csinos vagy benne.

2023. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, aranyosak vagytok!🙂
2023. szept. 22. 07:22
 9/17 winR ***** válasza:
89%
Csatlakozom azokhoz, akiknek tetszik. Szerintem nagyon jól áll Neked, pont az (is) jó benne, hogy szexi a felső része, de egyben elegáns is. Viseld bátran, nekem nagyon tetszik rajtad.
2023. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
32%

Didkótól felfele jó.


A feneke nagyon nem tetszik.

Meg az anyaga sem.

2023. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!