Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha prezentálni fogok az egész...

Ha prezentálni fogok az egész iskola előtt, akkor vegyek fel ünneplőt?

Figyelt kérdés

Nagy előadó teremben, több osztályból jönnek majd meghallgatni diákok, tanárok a prezentációmat. Szerintetek ünneplőben menjek emiatt holnap?


17/L



2023. szept. 24. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Ünneplőben
Másban (kommentben leírom)
6 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ünneplő csak valami elegánsabb ruha
2023. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de felöltözhetsz elegánsabban. Szóval ne szakadt farmerban, hanem akár szoknyában, vagy akár valamilyen elegánsabb nadrágban (ha nincs más, akkor egy sötétebb színű, vagy fekete farmer), illetve valami szebb blúzban. Nem kell túltolni, viszont szerintem azért egy picit legyél elegánsabb.
2023. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon más kiöltözős ruhám nincs. Például, azt mondjátok, hogy valami blúz, nincs más blúzom, csak az ünneplő.


Szóval, ha azt mondjátok, hogy azért öltözzek ki, és nem jó a hétköznapi, akkor szerintem az ünneplő a legvállalhatóbb opcióm.

2023. szept. 24. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jó a hétköznapi.
2023. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
100%
legyél csinos azt kész
2023. szept. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem Anyuval is róla, hogy mi a véleménye. Szerinte is ki kell azért öltözni.


Szóval ünneplőt vettem fel, mert máshogy nem tudok kiöltözni.


De azért köszi a véleményeteket!

2023. szept. 25. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!