Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jó lenne...

Szerintetek ez jó lenne átmeneti kabátnak?

Figyelt kérdés

Lányomnak (10) akarok venni egy átmeneti kabátot, és mivel az utóbbi években a hidegebbre fordulós őszi időszak mindig valami megfázásos betegeskedéssel telt, idén valami hosszabb, vastagabb kabit akarok neki, de azért még nyilván nem télit. Szerintetek ez megfelelne?


[link]



2023. szept. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
ez nem átmeneti kabát ez egy fullos télikabát ami havas -10 fokos időre ideális
2023. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Annyira nem látszik vastagnak, és a véleményezők is azt írják hogy nem olyan vastag mint amilyennek látszik, inkább átmeneti jellegű, de annak jó meleg.
2023. szept. 25. 20:44
 3/8 hosszúhajú ***** válasza:
22%
1-el ellentétben en fázós vagyok, nekem ez télre kevés szóval nekem teljesen jó az ilyen átmenetinek. :)
2023. szept. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Télire van egy hasonló hosszú, de vastagabb kabátja, most az eddig használt derékig érő kis széldzsekijét akarom lecserélni egy olyanra, ami legalább combközepes, és valamennyire bélelt.
2023. szept. 26. 20:24
 5/8 hosszúhajú ***** válasza:
Az én anyukám is így öltöztetett annak idején hogy legalább combközépig érő legyen hogy ne fázzak és nagyon jól tette nagyon ritkán fáztam meg! :)
2023. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
Ráadásul a női részeket is jól védi a húgyúti és a nemi részeket is melegen tartja felfazni se fog ha leül plusz a vese is óvva van. Gondos anyuka vagy
2023. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jó minőségű meleg kabát. Átmenetinek lehet, hogy vastag. Miután a kislány gyorsan nő, így egy kínai hasonló kabát is jó. Nőjön is nagyra. Azok a kabátok nem melegek. Láttam már most is anyukát és kislányt fazonra hasonló kabátban reggel, meg vasárnap nappal is.
2023. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nem baj ha vastagabb egy kicsit, jobban melegen tartja, plusz a hossza miatt jól védi a derekát, medencéjét is.
2023. szept. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!