Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek állásinterjúra?

Miben menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Ma hívtak be beszélgetésre az egyik apple reseller üzletbe (Budapesten), miben érdemes menni? Én egy fekete sportcipőre, fekete farmerre és egy szürke hosszú ujjú ingre gondoltam, de nem tudom hogy ez jó-e. 18F
2023. okt. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jó. Lényeg hogy te is érezd jól magad benne. Amúgy is feszeng az ember ilyenkor, legalább a ruha miatt ne kelljen.
2023. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Apple üzletekben a személyzet márkázott pólóban és sima nadrágban szokott lenni, úgyhogy nem hiszem, hogy nagyon ki kellene oda öltözni. Légy egy fokkal elegánsabb, mint ők. Amit leírtál, szerintem jó lesz.
2023. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Engem spontán behívtak egy interjúra. A lehető leggázabb ruha volt rajtam. Gondoltam majd útközben veszek valamit, ami meg rajtam van, kidobom. Hát nem voltak üzletek azon az útonvonalon. Azért felvettek. 🙂 am. szerintem jó lesz👍
2023. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!