Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kánikulában miben menjek...

Kánikulában miben menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Fekete térdig érő cicanadrág, meg egy sima hosszított felső milyen lenne? Eladói állás...Vagy hosszúnadrág magassarkú?

Rövidnadrágban nekem nincs elegáns.


2013. aug. 1. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cicanadrág sem elegáns. Esetleg egy térdig érő, kicsit elegánsabb szoknya, és egy szolidabb felső? Én valami ilyesmit választanék.
2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly nyáron kánikulában voltam, térdig érő szoknya, HARISNYA zárt cipő. Ez a "kötelező" úgy olvastam, Hozzá felvettem egy rövid ujjú inget. Szerintem hosszított felső meg cicanaci, egyik sem elegáns
2013. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én harisnyát nem vették.
2013. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hosszúnadrág, magassarkú, szolid blúz.
2013. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Térdig érő cica nadrágban el ne menj! Térdig érő szoknya, egyszínű blúz, szandál.
2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cicanadrág legalább annyira nem való, mint a miniszoknya. Én egy kb. térdig érő szoknyát választanék rövid ujjú, szolid felsővel.
2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyát akkor ne vegyél, ha makulátlan a lábszárad, és olyan, mintha lenne rajtad, de illetlenség hivatalos alkalomkor a bőröd mutogatni. Egy nylonharisnyába még nem kell belefulladni a melegtől.
2013. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem eladói állásra menjél sima utcai ruhába, kutya nem fogja magát azon izgatni, hogy puccba vagy-e vágva vagy sem.
2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zabmester ***** válasza:
49%
Nem tudom, milyen üzletbe készülsz eladónak, de ha egy sima kisboltba, vagy áruházba, vagy ilyesmibe, akkor szerintem is bőven elég az utcai ruha, csak azért ne legyen topis. De hacsak nem alkalmi ruhaüzletben leszel eladó, akkor nem kell oda nagyon kiöltözni, valószínűleg a leendő munkaadó is hétköznapi/munkaruhában lesz, és az sem jó, ha a leendő alkalmazott elegánsabban van öltözve, mint az, akitől állást szeretne kapni.
2013. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Sztem eladói állásra ez tökéletes... mármint attól függ, milyen eladói állás. Ruhabolt, pláza, ilyesmik rendben vannak. Sztem Zepterhez is, mert oda kb. mindenkit felvesznek. De ha vmi komolyabb, akkor inkább vegyél hosszú nadrágot. De egyébként lehet, hogy egy picit hosszabb cicanadrág jobb lenne.
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!