Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mihez kezdjek...

Szerintetek mihez kezdjek ezzel? Érdemes tartogatni?

Figyelt kérdés

[link]


Anyukám magának vett tavaly ősszel egy ilyen kabátot, de rá szűk lett, aztán mikor hazamentem látogatóba felpróbáltatta velem, és rám méretileg tökéletesen passzolt, ezért nekem adta, mondván hogy nem árt ha van nekem is egy "rendes" télikabátom, mert úgyis csak szövetkabátjaim vannak.

Maga a kabát amúgy jó, nagyon kényelmes, nekem még a színe is tetszik, a hosszából és a vastagságából adódóan nagyszerűen véd, kályhameleg, viszont nagyon kevésszer tudtam hordani.

A télen talán csak 2-3 alkalommal vettem fel, amilyen enyhe volt a tavalyi tél is, nem sokszor éreztem úgy hogy szükségem lenne rá, és legtöbbször csak foglalta a helyet a szekrényben.

Szerintetek adjam el, vagy érdemes tartogatni, hátha lesznek még komolyabb hidegek?



2023. okt. 13. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Add el
Tartsd meg
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kora reggel, késő este nem szoktál kimozdulni télen?

Mondjuk én napközben is megfagytam tavaly télen.

Szerintem te nem lehetsz nagyon fázós típus, így neked felesleges egy ilyen meleg kabát. Szerencsés vagy. 😃

2023. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, de szerintem azért egy ilyen kabátot ki lehet használni télen, még az enyhébb teleken is. Azért reggeli órákban, reggel 7-8 fele még simán szoktak mínusz fokok lenni, és késő este is. Nekem egy "rendes" téli kabátom van, vastag, de van amikor úgy érzem reggelente, hogy lehetne vastagabb is. :D Szóval én tuti megtartanám a helyedben, viszont ha te úgy érzed, hogy neked ez túl meleg és emiatt nem hordod, akkor próbáld meg eladni. Azért tényleg fölös, hogy a szekrényben tartogasd.
2023. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most akarok ilyet venni csak feketét, úgyhogy én a te helyedben nyilván nem adnám el. De ha neked nem kell, akkor jobban megéri eladni talán. Bár idénre hideg telet jósolnak, de azért nem hinném hogy olyan drasztikusan hidegebb lesz mint az eddigiek.
2023. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy akarod-e egyáltalán hordani? Tetszik egyébként? Te megvetted volna?

Mert ha nem illik hozzád, lehet akármilyen hideg, akkor se hordod majd.


A te ruhatáradra milyen színek jellemzõek? Ezt a mustársárgát azért tudni kell párosítani, egy elég intenzív szín. Nem feltétlen megy mindenhez.


Én is kapok ezt-azt anyumtól, az anyósomtól is, ami szép, de annyira nem illik hozzám, a ruhatáramhoz. Ezeket én is évekig pakolásztam, kidobni, elajándékozni nem akartam, de hordani se.

Mostanra eljutottam oda, hogy ha 2-3 évig nem nyúlok érte, akkor adományba megy.



Ezt igazából te tudod eldönteni, sok szempont van itt, nem csak az idõjárás.

2023. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!