Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általában s-s a méretem,de az...

Általában s-s a méretem,de az About you szerint ez jó lehet rám a megadott paraméterekkel? Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 17. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
hat ha s-es a mereted, az L baromi nagy lesz, illetve a 34es nagyon hosszu, az ram jo a 180 centimmel, gondolom, te nem vagy annyi.
2021. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Az adott márka mérettáblázatát nézd meg és hogy milyen illeszkedésű a ruha.Ha szűk szabású, kellhet egyel nagyobb.

De szerintem nem pontos ez az about you méretkereső, ne bízz benne.

Nekem egyszer volt csak hasznos.Egy Nike cipőhöz odaírta az about you leírásban, hogy egy mérettel nagyobbat kell venni, mert nagyon kicsi.Tényleg az jó is lett.

De egyébként a mérettáblázat szerint vásárolj.

2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Én is jártam úgy, hogy nagyobb méretet javasolt, amint amit általában hordok. Akkor hallgattam rá, megrendeltem a nagyobbat, hát nem kellett volna... Azóta mindig akkorát rendelek, ami a valós méretem, bármit is javasol. Többet nem is volt gond.
2021. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!