Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó állapotban lévő, szép...

Jó állapotban lévő, szép retro ruhákkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha nincs más ötlet bebobjuk egy konténerbe, vagy a restoreba is átvesznek mindent, de talán más lehetőség is van. Nagymamám ruhái voltak, némelyik kifejezetten szep, de nem mai divat. Hajléktalanoknak, szegény családoknak általában nem iylenre van szüksége. Arra gondoltam, hogy talán színházakban, színjátszókörökben használható lenne. Van valakinek konkrét ötlete?

2023. okt. 13. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel depopra vagy vintedre, mint vintage cucc, szerintem el fognak kelni.
2023. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl imádom a 80as évek, 20as évek cuccait, direkt gyūjtök ilyesmit, meg hordom is.
2023. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Jó állapotban lévő, szép retro emberekre adni.
2023. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Nincs igeny ra sem depopon, sem vinteden, "tapasztalat". Mi kontenerbe vittuk.
2023. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Mindenképp tedd fel Vintedre, és facebook marketplacere. Én mostanában nagyon sokat használom, és a vintage cuccok nagyon mennek, mert ugye elég kevés van belőlük főleg, ha jó áron teszed fel őket. Ha Magyarországon laksz szerintem teljesen felesleges depopot használni, mert sokkal drágább, mint a többi online secondhand. De ha nem veszi meg senki ( ami nem valószínű ) , akkod add le a hádában, vagy akár melyik turkálóba ott mindig örülnek a különlegesebb cuccoknak<3
2023. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!