Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális bakancsot...

Hol lehet normális bakancsot venni?

Figyelt kérdés

Üdv! Engem már évek óta zavar, hogy nincs normális bakkancsom. Egy-két szezont ha kibírnak hétköznapi használat mellett, elég hamar megjelennek hibák amik miatt beáznak, és ráadásul kiccsit hidegebb időkben már fázik a lábam, hiába van rajtam két vastag zokni. Eddig a ccc-deichmann vonalon próbáltam bakkancsot venni, de ezek igazából magas szárú cipők valami alibi béléssel. Nekem két fontos elvárásom van egy bakanccsal szemben: ne ázzon be és szigeteljen. Eddig egyetemista voltam és mindenen spóroltam, de mostmár kifizetnék akár egy nagyobb összeget is, ha évekig el lehet hordani.

Korábban a Decathlonba random megvettem a legolcsóbb túracipőt, és annyira kényelmes hogy azt használom hétköznapra is (2 éve vettem 5000 fointért, hihetetlen mennyire jó). Érdemes most is Decathlonba szétnézzek?

Debrecenbe élek, ha esetleg valaki tudná valami eldugott boltot vagy vargát, amit/akit ajánlanátok.

Köszönöm, hogy elolvastad!



2023. okt. 14. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A decathlont is megnezheted, azért elég jó cuccok vannak ott.


Én most meindl bakacsot vettem, mert olyan helyre megyek, ahova nem lehet bármibe menni és ezt javasolták.

2023. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hervis Kilimanjaro softshell vízálló túracipőt hordok, már a negyediket vettem. Hideg időre pedig van egy Riekers bélelt vízálló bakancsom, de az csak utcára való.
2023. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Officeshoes, sportfactory.
2023. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!