Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet itthon normáli...

Miért nem lehet itthon normális bőr bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Elkezdezdem keresni egy ideje, hogy milyen bakancsot lenne érdemes venni, de az istennek nem találni itthon valamire valót. Nincsenek nagy elvárássaim legyen béleletlen, bőr, és varrott talpú és legyen strapabíró, mondjuk 60 k ba álljon meg ennyi. Valami hasonló fazonút keresnék amit a Thrusday Boot compony, de semmi hasonlót nem forgalmaznak magyarországon, ez meg vámmal együtt már majdnem 100 ezer holott amúgy az eredeti ára 60. Dr martens már rég nem az igazi azt hagyjuk is, segítsetek légyszi mert unom már a keresést:D

2020. márc. 6. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nèzz körbe metalshop-nal
2020. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bírom a punkokat meg rockot hallgatok én is, de inkább valami casual stílus lenne a célom
2020. márc. 6. 19:10
 3/11 A kérdező kommentje:

valami ehhez hasonló:


[link]

2020. márc. 6. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek bakancs?? Rákerestem erre a 'stílusra' es a legtobb kepen vaszon vagy sportcipot hordanak..
2020. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor nem ugyanarról beszélünk szerintem, kattints a linkre, hidd el tudok különbséget tenni
2020. márc. 6. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ez már valami egész hasonló ahhoz amit keresek, de egy kicsit még ez brutális, acélbetét kényelmetlen tud lenni hosszú távon
2020. márc. 6. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Londonport officeshoes oldalon vannak jók.
2020. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem kényelmetlen.

Több márka is van, lehet találsz olyat ami kényelmes lesz.

2020. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik csak jó lesz.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!