Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tippek nagy fenékhez?

Öltözködési tippek nagy fenékhez?

Figyelt kérdés

Nagy, kiálló fenékhez keresek öltözködési tippeket, linket, bármit. Mindenhol a fenék kerekítése, megemelése a cél, nekem arra nincs szükségem.

Az alakom NEM KÖRTE! Szemből nézve inkább téglalap, oldalról viszont olyan "polcos" a hátsó felem. A csuklóm, bokám meg extra vékony.

Ha eltakarom a hátsót a felsőmmel, úgy nézek ki mint egy bálna. Ha betűröm a nadrágba, akkor meg olyan mintha rám lenne ragasztva egy pót-kuffer.

Néhány kilót lehet hogy fogyni kéne, de amikor vékonyabb voltam, akkor is 108 cm volt a kerülete! Akkor is úgy néztem ki mint egy pálcika ember egy lecsúszott övtáskával. :D



2023. okt. 17. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha vékony vagy (normális értelemben, nem az orvosi túlsúlyos kategória) akkor csak egy valamit, fogadd el magad. Ez ilyen. Magassag, mell/farok méret az adott. A te alakod, segged is ilyen lett. Persze lehet a tornával formálni a dolgot, mert sokan látjuk szinte extrém változásokon mennek keresztül, de van akkor is egy alap genetikai kódolás, ami nem enged. Öltözz úgy, ami neked tetszik, és kényelmesen érzed magad benne.
2023. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ui. BTW küldj már egy linket a netrol hogy milyen az az alak?
2023. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bár próbáltam szavakkal lefesteni az alakomat, de belátom hogy vannak vizuális emberek, itt a link:)


[link]


Elfogadtam a külsőmet, ha nem így lenne akkor fogyókúra tippeket meg plasztikai sebész ajánlásokat kérnék. Én csak szeretném az adottságaimhoz a lehető legjobb külsőt kihozni.

2023. okt. 17. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, de ez a túlsúly csak gyarapodni fog az évek során, ami az egészségedet fogja veszélyeztetni. NE fogadd el magadd ilyennek! Tegyél azért, hogy vékonyabb legyél.
2023. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem vagyok túlsúlyos, csak a fenekem áll ki. 3-4 kiló plusz van rajtam. 167/67 vagyok.

Amikor 167/63 voltam, akkor volt 108 cm csak a fenekem.

2023. okt. 17. 15:49
 6/8 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, hanem egy nő akinek nagyon hasonló a feneke mint az enyém.
2023. okt. 17. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Most ez a divat, nem kell azt takargatni, örülj neki, és hangsúlyozd :D
2023. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
#4 meg le van sajnálva a hülyeségêvel...
2023. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!