Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zalando nevű oldal mennyire...

A Zalando nevű oldal mennyire legit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat nézegetek mostanában cipőket ezen az oldalon és több kérdés is felmerült. Kicsit érdekesnek találom, hogy 100.000ft feletti cipőket árulnak 38.000ftért (Link: [link] Mások véleménye alapján legit az oldal, de azért érdekelne a ti tapasztalataitok/véleményetek. Ha esetleg tényleg legit az oldal, akkor csak úgy nagyjából mikorra várható arúfeltöltés? Válaszaitokat előre is köszönöm!



2023. okt. 26. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy LEGIT??? ILyen szó nem létezik
2023. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Megbízható oldal. Lehet hogy azért ilyen olcsó ez a modell mert az utolsó daraboktól akarnak megszabadulni.
2023. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Very legit
2023. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én dolgoztam olyan helyen ahol ezeket csomagoltuk ugyanúgy vissza és újszerű állapotúvá varázsoltuk, hogy ne látsszon, visszaküldték, felpróbálták,használtan, nem tetszett nekik a ruha, rengeteget küldenek vissza, lehet hogy csak a melós része miatt de nem vagyok megelégedve velük igazán. Nagyon gagyi cuccokat is találtunk, nem keveset, de "jó áron". Ami gyanúsan olcsó az régóta ott állhat és hamar szétjön, tapasztalatból olyat sose vennék.
2023. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer küldtek nekem sèrült papucsot. 16e volt.

Küldtem kèpet róla az ügyfèlszolgálatnak. Szerintem a körmèvel kicsit kicsikarhatta valaki a belső rèszèt felpróbáláskor.

Azt írták hogy tartsam meg a papucsot ès a pènzt is visszalüldtèk.

Tehát szerintem normálisak.

Mindenhol újra csomagoljàk a visszaküldött cuccokat. Nem fogják kidobni.

2023. okt. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van az az oldal. Az árban pedig ne a resell adatot vedd alapul, mert az eleve torz. Cipős berkekben a "legit" szó abszolút ismert, használt, és elfogadott. Szakzsargon.
2023. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!