Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utaztatok már el mezítláb?

Utaztatok már el mezítláb?

Figyelt kérdés
A férfi akivel összejöttem némiképp lábmániás és izgatná ha mezítláb mennék el vele pár napra valami szép helyre.

nov. 6. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,viszont "valami szép helyen" voltam napokig mezítláb. L
nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1-es egyáltalán nem volt rajtad cipő napokig?
nov. 6. 09:20
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
...egyáltalán
nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Na akkor az majdnem ugyanaz csak az utazás maradt ki. Az én partnerem azt szeretné hogy már az utazás is mezítláb történjen és ne vigyek magammal cipőt.
nov. 6. 09:26
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Abba ne menj bele,gondolj az eldobott szemétre,törött,szinte láthatatlan üvegszilánkra,csikkekre,kutyasz@r,bármi,de pusztán,ha a lábadra lépnek. Azért a fétisnek és a józan észnek is vannak határai. Abba is bele kell ám gondolni,hogy a rendszeres mezítlábazás hatására,nem lesz pihe,puha a talpad,bekeményedik,repedezik,amit meg ugye a lábfétisesek nem szeretnek,szóval át kell ezt gondolni :))
nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ha olyan helyre mentek, ahol 25-30 fok van, oda minek cipő? Elég egy papucs és szandál is. Persze a repülőn hideg van, oda mindenképpen kell a cipő.


Egyébként én eleve nem jöttem volna össze olyan férfival, akinek van bármilyen fétise is.

nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem ezt azért egy magassarkú is tudja okozni. Nem hinném hogy tönkremenne a lábam mert mezítláb megyek.
nov. 6. 09:54
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez undi
nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Akkor sok sikert! Én menni nem mennék,ott viszont már szívesen. Nyilván,ez mindenkinek a saját döntése. Jah...nyilván magassarkúban sem mennék. #5 voltam :)
nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért most már elég hideg van ehhez, de ha ez nem zavar...
nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!