Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétvégi (szombati) képzésre...

Hétvégi (szombati) képzésre mennyire illetlenség melegítőben menni?

Figyelt kérdés
nov. 7. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha dolgozni ugyanerre a helyre mehetsz melegítõben, akkor menj nyugodtan.

Pl jóga, autó szerelõi vagy pl masszázs továbbképzésre simán.


Egyébként igen, kicsit gáz

nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljes mértékben, pont annyira mint kb bárhova.
nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon
nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6-os, képzeld sokan vannak így, mert szeretnének tovább jutni az életükben. De ezt te kapacitás hiányában nem értheted!
nov. 7. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
7. Kultúrhelyeken ezt megoldják munkaidőben, én legalábbis nem tudok róla, hogy csak szombaton lehetne okosodni. Neked lehet, hogy nagy az agykapacitásod, de szemmel láthatóan a töredékét sem használod ki, úgyhogy ezt nem értheted persze.
nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kisbarátom, nem áll jól, hogy az én szövegemmel vágsz vissza, de ezzel saját magad minősíted, nem haragszom.
nov. 7. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mas hogy miben van az ember otthon es miben megy utcara. Annal meg egy szinttel magasabb egy kepzes. Ne menj melegitoben. Kepzeld ha a boltban az eladok, a bankban az ugyintezok mind melegitoben lennenek. Ez ugyanaz
nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki legyen abban, amiben jól érzi magát, főleg egy olyan ember aki egész nap pakol, de ettől függetlenül köszi a választ.
nov. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!