Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova érdemes elmenni,most...

Hova érdemes elmenni,most ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
9 éves fiamnak szeretnék több ruhát venni,sokat nőtt most a nyáron. Anyagilag nem vagyok úgy eleresztve viszont fontos lenne olcsón és viszonylag jó minőségben. Pepco,sinsay jutott eszembe,ezek közül melyik a jobb ár és minőség szempontjából illetve,ha tudtok más boltot is szívesen fogadom. Ami nagyon fontos ruha kellék: téli kabát,farmer,pólók.

2023. nov. 8. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Háda esetleg.
2023. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott milyen árak vannak kb.?
2023. nov. 8. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a webáruházukat és ott gyermek melegítő már kapható 1000-1200 forintért.
2023. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a gyerek turkalot probalnam meg. Parezerert vannak a cuccok.

Illetve sok a facebook csoport ahol zsakszamra adnak gyerekruhat. Zero waste, ingyen cuccok es tarsai. A maganszemelyek mar nem veszodnek az eladassal inkabb ingyen odaadjak.

2023. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 sajnos nálunk ez nem így van. Nagyon sok csoportba vagyok benne,meg van fbon a marketplace,és irtó drágán adnak el ruhát használtat is.
2023. nov. 8. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nezd meg vinteden, hatha.


Sinsay szerintem minosegben kritikan aluli, bar a kisfiam meg csak 6 honapos, igy a babaruhakat ismerem.

De egyreszt a meretezes borzalom, egy merettel mindig nagyobbat kell venni, ez eddig oke, de akkoris lutri, hogy jo lesz-e 😂

Masreszt 10-bol 5 body az elso mosas utan full bolyhos volt es ami rosszabb, hogy alul a patentok kiszakadtak, max 3 hasznalat utan.

Ilyet en meg sehol mashol nem lattam, bar lehet, hogy csak en fogtam ki selejtes arut, passz. De tobbet nem rendelek inkabb.


Kik van nalatok esetleg? Tok jo minosegu overalt ott vettem legutobb, de szoktam magamnak is kabatot vasarolni neha. Szerintem erdemes megnezni ott is 😊

2023. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. nov. 9. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Háda gyerekruha áruház, Budapest, Rákóczi út.
2023. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pepco nem rossz. Én a 2évesnek szoktam ott vásárolni, és mindig ránézek a nagyobbakra (9 a nagyobb fiam), de neki a tescoban meg C&a ban szoktam, mert nagyon vékony és magas, lecsúszik a normál nadrág.

A pólók, pulcsik, kabátok nekem tetszenek és tényleg olcsó.

HADA szerintem elszált már magától.

2023. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!