Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy érdemes öltözni hogy ne...

Hogy érdemes öltözni hogy ne legyen melegem túlfűtött beltéren?

Figyelt kérdés

Az irodánkat fűtik PLUSZ kollégáim vettek hősugárzókat mert fáznak (rajtam kívül mindenki), szóval télen bent olyan 25-26 fok van.

Én ezt egyszerűen képtelen vagyok elviselni, szakad rólam a víz.

Ujjatlan trikóban, papucsban vagyok már (pedig ujjatlant elvileg nem szabadna hordanunk de már nem érdekel), nadrágot sajnos nem tudom cserélgetni (napjában többször ki kell mennem a hidegbe, nincs öltöző) így abból muszáj a hosszú farmer (nem thermo, bár kintre van hogy az lenne jó)

Ablakot nem nyithatok, mert akkor tizen-x ember akad ki hogy bejön a hideg és megfagynak.


Hogy lehetne ezt elviselni? Mibe öltözzek?

Vagy hogy lehetne hűteni magam ilyenkor?


2023. okt. 13. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Minden rendben van? Nincs semmi problémád? Magas vérnyomás? Vagy bármi?


25 fok irodai, ülő munkához egyáltalán nem meleg.

Ennél jobban már nem tudsz levetkőzni. Legfeljebb tehetsz magad mellé egy kis ventilátort.

2023. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Tökéletesen egészséges vagyok, én inkább arra gyanakszom hogy a többieknek lehet valami keringési gondja.

19-21 fok ami tökéletes ücsörgéshez. Nyáron a 40 fokos kánikulában szokott lenni otthon 25 fok, akkor már trikóban és rövidnadrágban majd megsülünk, valami jeges cuccal igyekszünk hűsölni. :D

Ventillátort kapcsolni olyan mintha egy air fryerben ülnék…

2023. okt. 13. 10:47
 3/10 anonim ***** válasza:

2: Ezt nagyon rosszul tudod.

Egy helyben ücsörgéshez a 19 fok hideg.

Ha mindenkinek úgy jó, csak neked nem, akkor azért inkább az a gyanús, hogy veled van a gond.

25 fok meg nagyon kellemes idő, főleg ha kánikula van.

2023. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nem normális bent a 25 fok és amúgy se ez volt a kérdés. Lapozzunk.

2023. okt. 16. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit lapozzunk? Mindenkinek jó, csak neked nem. Nem gyanús?
2023. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

De, gyanús hogy ha valakinek téli ruhában is 25-26 fok kell, akkor ott valami nem oké. De a kérdès nem erről szól továbbra se.

2023. okt. 16. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a hőmérsékletről szól, hanem a logikáról. Ha mindenkinek jó, csak neked nem, akkor felfoghatnád, hogy te vagy "más", nem pedig az összes többi.
2023. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Továbbra is irreleváns hogy ki más és ki nem. Olvasd el a kérdést, ha nem tudsz releváns választ adni akkor kérlek hagyj békén. Köszi 😊

2023. okt. 16. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
De releváns a válasz, csak nem akarod megérteni.
2023. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy HOGY ÉRDEMES ÖLTÖZNI, nem az hogy a random kötekedő szerint hány fok kellemes meg kinek milyen betegsége van. Szakadj már le rólam pls 🫠
2023. okt. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!