Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most már télikabátos idő...

Ez most már télikabátos idő szerintetek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor sose tudom eldönteni hogy elég egy rövid dzseki aláöltözve, esetleg sapka sál kesztyűvel, vagy már vegyek inkább télikabátot, mert hiába van nappal 10 fok vagy felette, de reggel és este már kevesebb.

nov. 9. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Plusz 10 fokban???? Ha nappal nulla alatt van a maximum, akkor kezdödik a télikabát.

Persze, ha fázol, vehetsz fel, csak gondolj bele, ha most megszokod, akkor télen mit csinálsz?

nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Èn fàzós vagyok,nálam ez màr tèlikabát.De van az a nagyon tèli kabàt,amit nulla fok körúl hordok
nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
56%
Nekem még nem, majd ha 0 fok körül lesz egész nap.
nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az még nem jutott eszedbe, hogy kipróbáld?
nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem
nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Jesszus! Én ettől a héttől kezdtem egy vékony farmerdzsekit felvenni. Egyembe nem jutna még sálba, sapkába, télikabátba bugyolálni magamat. Meg is sülnék!
nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Engem annyira nem erdekel, hogy masok mit csinalnak, sose ertettem ezeknek a kerdeseknek a lenyeget.

Szamomra logikus, ha fazom, akkor feloltozom.

En felolem a szomszed mancika jarhat rovidgatyaban is 10 fokban, ha neki ugy jo, csinalja, attol meg nekem nem kell.

nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam 10 fok alatt van télikabát. Még pulcsi + átmeneti kabátban járok
nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%

Nekem 10 fok alatt már abszolút télikabátos az időjárás. Ma reggel, mikor indultunk bevásárolni, piacra, postára lányommal, mondtam neki hogy el se képzeld hogy átmenetiben jössz, mert 8°C van odakint, fúj a szél, köd van, és szemerkél az eső, és már adtam is rá a télikabátot.

Nemrég vettem neki ezt a csodaszép karcsúsított darabot: [link]

Vett fel hozzá illő sapkát, és egy pár cuki fekete bőrkesztyűt is, hosszúszárú csizmával, esernyővel a kezében nagyon elegánsan nézett ki.😊

Összesen legalább két és fél órát jöttünk-mentünk, azért ilyen időben már nem árt ha az ember fel van öltözve.

nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!