Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zöldes-kékes szemhez, hideg...

Zöldes-kékes szemhez, hideg árnyalatú világosbarna hajhoz és fehér bőrhöz melyik színű napszemüveg áll a legjobban?

Figyelt kérdés

Elvileg nyár típus vagyok.

Nem tudom eldönteni, hogy a feketés-ezüstös jobb, vagy a barna. A barna, mert meleg árnyalat, életet adna az arcomhoz, vagy pont kiemelné, hogy sápadt színeim vannak?

[link]


[link]


nov. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemszín napszemüvegben mindegy, szerintem a barna. De a formája nem tetszik, ha ilyet akarsz.
nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a forma, csak ilyet hordok évek óta, nem az a lényeg. :D
nov. 17. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A szemszín miért érdekes? Vagy te is csak a fejed tetején óhajtod hordani hajráfként, mint a nők 50%-a?
nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, mert az alapján IS lőhető be a színtípus.

És igen, a fejem tetején IS óhajtom hordani, mert a napszemüveg ma már nem csak használati eszköz, hanem kiegészítő.

Az téged mit zavar? Szívem szerint én is elborzadok a férfiak 90%-ának öltözködésétől, mégsem vonom kérdőre őket, mert az ő dolguk.

nov. 17. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4.

Nap-szem-üveg. Mond ez valamit? Napos időben viseljük, a szemünkön. Katasztrófa ez az éjjel-nappal tartom vele a hajam, mert különben a szemembe lóg felhasználás.

nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 és kit érdekel egy random ember véleménye? Neked hol fáj ez?

Egyébként ha süt, a szemem elé húzom, ha nem, feltolom. Ennyire egyszerű.

Egyébként igen, marha jó formában megtartja a hajat, egy hajpánt sem képes rá ennyire, ráadásul azok bénán is néznek ki. Lol.

nov. 18. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!