Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi cipőt vegyek 20...

Milyen férfi cipőt vegyek 20 000 forint környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Milyen cipőt lenne érdemes vennem ami tartós és nem olyan drága (maximum 25 000 forintot szánnák rá)?

Jelenleg van egy 30 000 forintos olasz bőr cipőm, azt használom de szeretnék egy sport cipőt is beszerezni.

Márciusban vettem egy Land Rover 15 000 forintos túra cipőt de csak 5 hónapot bírt (cipő fűző bújtatója kiszáradt). Többet vártam tőle mert előtte is ugyan ilyen cipőm volt az pedig 2 évet ki bírt (ki kellet dobnom mert annyit járkáltam benne hogy kikopott a talpa).

Gondolkodtam Nike meg Adidas cipőn is de ismerősöm azt mondta hogy ezek sem bírnak annyit mint régen de mégis drágák.

Ti milyen cipőt ajánlanátok mindennapi használatra?

Nem vagyok márka függő hogy csak Adidas vagy csak Nike kell az a lényeg tartós legyen (legalább egy évet bírjon már ki)!

Olyan kikötésem lenne hogy ne legyen fehér talpú és felsejű a cipő mert azt nem szeretem. Minél sötétebb annál jobb (a fekete a kedvencem). Meg ne legyen már teljesen vászon cipő sem.



nov. 19. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemelyes tapasztalataim alapjan a legtartosabbak: DC, Adidas, Quiksilver, Scarpa. Persze nem probaltam minden gyartot, viszont felsoroltak kozul mindegyikbol hasznaltam cipot tobb, mint 3 evig. Arban talan a Scarpa, amit nem lehet kifogni 20 ezer alatt.
nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Skechers cipőit használjuk "rendes" cipőnek, szóval mindennapos szaladgálásra. Meg se kottyan nekik. A Decathlon sajátmárkásait pedig nyúzósnak. Azok emberfelettiek. Ha milliószor nem guggoltam le bennük a talpukat behajlítva, akkor egyszer sem. Nem kezdett el szétválni, nem jött le az orra, SEMMI! A harmadik, napi szinten nyírós szezonban a nagylábujjam lyukasztotta át a cipő felsőrészét (mert ez egy szupervékony, szellős felsőrészű gyaloglócipő volt, tulajdonképpen csak 2 vékony, lyukacsos textilréteg egymáson), a szandálnak pedig "végre" kettévált az orra. Az óvodás gyereken is 2 szezont bírt ki a decathlonos (még esztétikailag is jó állapotban!), míg a többi jellemzően épphogy egyet. A Nike egy felet.
nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Decathlon-os cipőkkel nekem is nagyon jó tapasztalataim voltak. Két nyarat is végiggyalogoltam benne ilyen lehetetlen mediterrán éles kiálló sziklás ösvényeken a horvát szigetvilágban és valszeg jövőre is elviszem.
nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!