Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőt milyen szetthez...

Ilyen cipőt milyen szetthez és főleg milyen nadrághoz tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés

[link]


Azért kérdezem, mert én “relaxed” fazonú farmert hordok, ami “loose” és a straight között van, vagyis enyhén bő… Emellett pedig vékony is vagyok és némelyik nadrágom egy kicsit hosszú nekem (175 cm vagyok) és ilyenkor felhajtom… Nem szabtam át, csak kézzel felhajtom mert elég drága farmerek, nem akarom elrontani.


Igazából nyáron, tavasszal és ősszel, magas szárú sneakert hordok, ahhoz tökéletesen passzol az ilyen nadrág.


Azt nem tudom, hogy a fent linkelthez oké e, vagy nagyon gáz lenne ilyen farmerekkel hordani?



dec. 4. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:
dec. 4. 16:50
 2/5 A kérdező kommentje:
dec. 4. 16:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Na az utolsó kommentemben végre jól a linkek.
dec. 4. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én is loose, bő fazonú farmer nadragokat hordok van hasonló bőr cipőm nekem is, valami esemény programra megyek túlzott ki öltözés nem kell, szolidan akkor így farmerfez, ilyen cipőt veszem fel, nekem sima fél cipő nem hosszú szárú, szerintem nem lényeg, nyáron pl ugyan ez a verzió laza bő farmer rövidnadrág fél cipő hozzá, szerintem pl ebben az esetben a fél cipő pl farmer rövidnadrághoz, inkább jobban mutat, tehát teljesen jól ez a cipő az öltözékedhez.
dec. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit szűkebb, vagy egyenes fazonúhoz is jó lehet
dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!