Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valódi bőr, motoros dzsekinél...

Valódi bőr, motoros dzsekinél melyik méret a megfelelő?

Figyelt kérdés

S vagy M méret között töprengtem, végül a kisebbet hoztam el.

Kiengedett cipzárral kb mindkettő ugyan akkora, így is tervezem a legtöbbet hordani.

Azonban összezárt cipzárral az M méret kicsit elállt a derekamtól, nem volt esztétikus. Az S méret teljesen esztétikus volt, de összekapcsolva bizonyos pózokban szorít?

Valójában milyennek kell lennie? Lógnia kell rajtam, vagy testhez simulni összekapcsolva?

[link]

Pont ez a fazon, csak más márka. Rajtam is így áll az S, mint a csajszin. Ennek akkor így is kell lennie?


dec. 12. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tuti, hogy a nagyobbat hoztam volna el, hogy hűvösebb időben aláférjen egy vastag pulcsi.
dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b1812567 ***** válasza:

Ha valódi bőr, akkor idővel kicsit nyúlni, idomulni fog. Mint a bőr cipők esetében is.

De mint írták, praktikus úgy felpróbálni, ahogy hordani fogod - ha igazán hidegben is felveszed, alá fogsz öltözni melegen.


(Valódi motoros bőr cuccoknál is azt szokták mondani, érezd úgy, mintha páncél lenne rajtad, a bőr majd nyúlik ahol kell. De ott fontosabb, hogy a protektor ne mozduljon el, mint hogy mennyire mutatós.)

dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hideg időre szándékozom hordani, egy felső férjen alá, ez a lényeg.

De így kétségkívül igényesebben és jobban néz ki, ha nem lötyög (számomra), csak érdekelt valójában mi a divat.

dec. 12. 13:55
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy valódi bőr, de hasított. (Fekete).

Eléggé nőies, finom stílusom van, így nekem már ez is egy nagy kilengés, de nagyon megtetszett. Azért vettem a szűkebbet, hogy ne nézzen ki rajtam nagynak, hanem kis finom, esztétikusan, csak most elgondolkoztam, hogy kinézet szempontjából, jó-e ez így? :D

dec. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!