Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok? Mennyire vagy elégedet...

Lányok? Mennyire vagy elégedett vele?

Figyelt kérdés
Hány évesen mennyire vagy elégedett melleddel s formájával? Sikerült elfogadni magad vagy sosem volt emiatt problémád?

2023. szept. 19. 13:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%

Sose volt ezzek problémám; egyrészt nem érdekelt, másrészt kaptam pozitív visszajelzéseket (többnyire a páromtól).

Kis mellem van, szóval nem kell privátban érdeklődni efelől.

2023. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
77%
Sosem volt ezzel problémám, minimális mellem van, kosaras melltartó nem is kapható rá. Életem során csak másoknak volt ezzel problémája, amit azóta se értek. Mintha nekem lenne bajom egy másik ember fülének a formájával vagy nem tudom :D
2023. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
80%
Én mindig elégedett voltam a méreteimmel, a bimbómat találtam egy picit aránytalanul nagynak, de az osszes exem dicserte, hogy ekkora mellekhez nem nagy aranyaban.
2023. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam az, ha nem volt "muszáj" nem is mutogattam, de onnan, hogy 25 évesen gyerekem lett okádékok lettek!
2023. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt vele bajom.
2023. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé kicsik, de sose akartam nagyobbat. Soha senki nem panaszkodott rájuk, pedig 40 felett járok. Egy-két barátnőm tetetett be szilikont, de az nekem olyan természetellenes hatást kelt.
2023. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ezen valamiért sose gondolkodtam.

Barátom szokta mondani, hogy pont kézbe való. :D

2023. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fordítva van a dolog, 75B-s a melltartó méretem, régebben teljesen jónak láttam, most azért nem mondom ha lenne lehetőségem nem csináltatnám meg kicsit nagyobbra. Illetve a bimbó résszel se vagyok kibékülve, túl nagy, de azt annyira nem szeretem hogy még barátom előtt is mindig takargatom ahogy csak tudom. (Amúgy 20 éves vagyok)
2023. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

19 vagyok, d-s kosárral (ami igazából inkább c, mert olyan melltartókat szeretek, amik teljesen takarnak, de abból meg inkább a d kosár a jó)


Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, tudok tőle hason aludni és sportolni is. Konkrétan a melleim, meg a szemeim azok, amikkel kivételesen meg vagyok elégedve, a külsőmmel kapcsolatban.

2023. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Alapból nem hatalmasak, de a vékony alkatomhoz képest nagynak tűnnek.
2023. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!