Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted—en nincsenek kicsit...

Vinted—en nincsenek kicsit túlárazva a ruhák?

Figyelt kérdés

Vegyük az autóipart, ott hiába akarsz eladni egy kitűnő állapotban lévő, egyszer sem használt autót, akkor sem adhatod el azon az áron, amennyiért megvetted.

Na ez a Vinteden pont fordítva van. Pofátlanul nagy árak vannak a széthasznált cuccoknál is.

Tudom hogy a Vinted szabja és ajánlja az árakat, de ez így semmiképpen nem éri meg.

(Olyan ruhát is láttam ami drágább mint az egyik terjesztő oldalán)

Ja és sok bu*i még az alkudást se engedi



dec. 12. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, amig vannak akik megveszik, addig sajnos ez igy marad
dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De, ez is elkezdett depop-á válni.


Mivel trendi lett, sok tini naívan felmegy, és összevásárol minden szemetet ha a hastag tetszik neki.


Most már ott tartunk, hogy sokan vesznek a Sheinről valami pántos csipkés tök átlag toppot, teszenk mellé rózsákat és egy filtert rá, alábiggyesztik, hogy #fairycore #coquette #royalcore és néhány idióta megveszi 3x annyiért amiért eredetileg rendelte.


Persze erre már azóta sokan rájöttek, de azért pár ilyen simlis még próbálkozik hátha.


De manapság egyébként több az árus ezeken az oldalakon, mint a vevő, szóval szerintem sokan befürödtek már ezzel.

dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Fogadok az az ember vagy aki 800 forintos cuccot is kèpes lenne 500ra lealkudni. Èn az ilyenre ráadnám a ruhát, ès vele együtt gyújtanám fel.

Menj valami szeretetszolgálathoz túrni ruház

dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tesó ne legyen már peremium kiváltság a jó öltözködés
dec. 12. 16:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Premium
dec. 12. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Na, azért egyrészt senki nem köteles neked olcsóbban vagy ingyen adni dolgokat, csak mert te szeretnéd ezeket birtokolni.


Esetleg próbálhatsz alkudni, de õ nem köteles elfogadni.



De ugyanakkor ha valaki túláraz valamit, és nem tudja eladni, az az õ dolga.


Te választhatsz, hogy vagy megvárod, hogy esetleg x hónap vagy év után esetleg leárazza, és kockáztatod, hogy valaki más lecsap rá.



És igen, a prémium, luxus dolgok bizony kiváltságban számítanak.

Hogy ne fázz, viszonylag könnyen szerezhetsz ruhákat, olcsóbn vagy akár ingyen is.


De ha te már bizonyos darabokra vadászol, és smucig is akarsz lenni, akkor vagy sok utánnajárás lesz, vagy esetleg szerencséd lesz.



Én egész életemben nagyrészt turiból öltöztem, az álom ruhák ritkán jönnek szembe, és akkor se biztos, hogy a méret vagy a ruha állapota megfelelõ. Ez van.

dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
Hat ugye a szallitast is a vevo fizeti, azzal egyutt mar nem olcsobb egyaltalan, mint egy rendes turi, kiveve, ha 500 ft-ert talalsz valamit. En 1500 felett sosem veszek semmit, hiaba akarna valaki engem felgyujtani, csak mert sporolni akarok xD Plusz a Vinted is rarak egy csomot, igy nehezebb eladni es megvenni is.
dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem értek egyet, kevés túlárazott cuccot látok Vinteden, inkább az olcsóság a jellemző. Az más lapra tartozik, hogy a postaköltség viszont egyre drágább, és pl. sok lengyel csak xy módon küld, kb. 2 ezer Ft-ért. De mondom, ha csak a termékek áráról van szó, akkor én azzal elégedett vagyok, és pl. a Marketplace véleményem szerint jóval drágább. Legutóbbi vintedes példám: Új H&M-es body, vevővédelemmel együtt kb. 1400, postaköltség 800. 2200-ért megközelítőleg sem kapnék az adott üzletben.
dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem a vinted szabja az arakat, hanem az elado
dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Arra utaltam, hogy mielőtt közzé tennéd a ruhacikkeket, a Vinted eléddob egy táblázatot, ami alapján megtudod, mennyit is kérjél el érte

Nagyon jó állapotban lévő ruha: 80%— a az eredeti árnak

Jó allapotban lévő ruha:50%—a az ......

Tehát mégiscsak ő szabja, mert az eladók nagyrésze megfogadja ezen táblázat tanácsait

dec. 21. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!