Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted—en nincsenek kicsit...

Vinted—en nincsenek kicsit túlárazva a ruhák?

Figyelt kérdés

Vegyük az autóipart, ott hiába akarsz eladni egy kitűnő állapotban lévő, egyszer sem használt autót, akkor sem adhatod el azon az áron, amennyiért megvetted.

Na ez a Vinteden pont fordítva van. Pofátlanul nagy árak vannak a széthasznált cuccoknál is.

Tudom hogy a Vinted szabja és ajánlja az árakat, de ez így semmiképpen nem éri meg.

(Olyan ruhát is láttam ami drágább mint az egyik terjesztő oldalán)

Ja és sok bu*i még az alkudást se engedi



dec. 12. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irányárat dob be gyakran, igaz. #9 voltam. amugy elofordul hogy tularazzak, de vannak jo fogasok is
dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Akkor szoktam felhúzni a szemöldökömet, amikor a Sheinről rendelt 4300 ftos leggingset próbálja eladni 4000 ftért. Ugyanazt a nadrágot vettem meg kupon és pont beváltással 2300 ftért... Gyanítom ő is, próbálkozni szabad, de nem fogják elvinni.

A másik kategória a rongyosra hordott ruha. "Egy javíthatatlan szakadás van az ülepén, de nem zavaró" (amúgy sem vennék olyan holmit, ami hibás), "itt-ott kopott" (de belefér, mert hát a zarácskában vette 8 éve), "a logó repedezett meg amúgy foltos a hónalja, de ki lehet mosni" (legalább jó illata lesz) - több ezer ftért (amúgy ingyen se kéne senkinek). :D


De szerencsére azért van sok igényes cucc is, nagyon jó árban.

dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

Én filléres dolgokat vettem csak, pl új vagy alig használt hibátlan ruhák 1-2 ezerért, ilyet hol kapsz boltban? Még kínaiban sem, a gagyi turkálóban meg nem fogok órákig vadászni, hátha végre van valami értékelhető (felénk az igényes turik már alig olcsóbbak a fast fashion boltoknál). Cipőknél is szép állapotúak 2-4 ezerért, de a legdrágább vételem is szállítással együtt volt 10, zsír új bőr bokacsizma címkével, eredeti dobozában.

Ha látok is valami irreálisat, rákeresek és kidob kismillió ugyanolyat vagy hasonlót gombokért. Tehát nem, a többség nem fogadja meg a Vinted ajánlását, mert tudják, hogy felesleges, amíg van x olcsóbb hirdetés, nem kell hülyeségeket beszélni.


Alkudozni pedig velem nem fogsz, szarházikám. Ha én annyiért tettem ki, akkor annyit akarok érte és pont, maximum én ajánlok kevesebbet, ha úgy látom jónak, de te állj odébb szépen, mindenből találsz olcsóbbat jóformán. Ha nem, akkor pedig ez az ára, ez nem a piac és nem is valamit licitoldal, azokat rühellem, nem véletlen hirdetek Vinteden. Ha nekem nem tetszik egy ár, én is keresek másik hirdetést, ha pedig az az egy van és kell, akkor annyiért veszem meg.

jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!