Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is oké lenne ha...

Szerintetek is oké lenne ha melegítőket hordanék?

Figyelt kérdés
Pl suliba, utcára melegitoszettet viselnek, markasat nem a szakadt fajtát...

dec. 12. 21:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Nem! Borzasztó proli hatást kelt, a felső még hagyján, de melegítőalsóban szerintem max. sportolni szabad kimenni a lakásból.
dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem aztán oké, izgalmasabb életem van annál, mint hogy az utcán mellettem elhaladó emberek ruháit nézegessem.

Miért kell idegenek beleegyezése egyébként is? Wc-re azért ki mersz menni egyedül?

Pláne, hogy minden héten kapok értesítést ugyanerről a kérdésről már egy ideje... Fétised a dolog, vagy komolyan ennyire foglalkoztat már hetek óta, hogy mit hordhatsz a gyakori népe szerint?:)

dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az első válaszolóval. Nagyon igénytelen, csöves kinézetet ad. Sportolni okés, na de suliba?? Nettó igénytelenség.
dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy a márka, akkor is igénytelen benyomást kelt
dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én csak otthon hordok. Vagyha amíg elugrok a boltba.
dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem az utcán rendben van, suliban meg attól függ, hogy mennyire elvárt a formálisabb öltözködés. Nekünk pl. a gimiben is megmondták, hogy nem járhatunk melegítőben. Igaz, én egy konzervatívabb gimibe jártam. Sok helyen úgyis a legtöbben melegítőben járnak, úgyhogy fel sem tűnne senkinek.

Egyetemre se járok abban, csak edzésre menet vagy sétához veszem fel. Amúgy szerintem egy rendes, minőségi melegítőnadrág még mindig jobban néz ki, mint pl egy olyan farmer, amin már több a lyuk, mint az anyag.

dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Prolis, de őszintén, szerinted kit érdekel, akár egy pillanatig is a te kis életed, és a ruhád??? Sztár vagy? Fullos csaj vagy? Ha egyik sem, akkor lexarnak.
dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Akárki aki leszólna az ugyanolyan senki, mint te vagy én. Egyszerűen annyira nem számít. Ha vitalaos helyre mész vagy állásinterjúra akkor öltözz fel rendesen, amúgy meg nem számít.
dec. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
59%
Nagyon igénytelen.
dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Oké lenne, a UK Drip miatt elég népszerű is.
dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!