Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre többen viselnek városban...

Egyre többen viselnek városban is túracipőt, nem félnek, hogy elkopik a talpa?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Gondolkodtam, hogy csizma helyett én is elővenném a túracipőmet, mert kényelmesebb és végülis esőben, téli időben az is praktikus, de féltem az talpát a városban.


dec. 17. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek…SOHA nem volt divat és nem is lesz ☹️ nem illik semmihez, ronda, borzalmas és senkinek nem all jól, mert nem áll sehogy☹️ nem olyan nagy energia befektetés hogy az ember normálisan öltözzön fel…
dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az csak jó, ha nem volt divat.:)
dec. 17. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az első válaszoló hülye, ne foglalkozz vele
dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A túracipők túl merevek, főleg a talpa, szívás betonon.
dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pl nagy problémám, hogy marhára mindegy milyen cipőt veszek, az 1, nagyon max 2 év után tönkremegy. Általában a sarka kopik el. Állandóan ezen bosszankodom.


Aztán vettem 3 éve egy cmp túracipőt. Nyílván szarul néz ki, de marhára kênyelmes, esőben nem ázik be és a sarka se kopott el, más baja sem lett. Így most már, ha nem megyek olyan helyre, ahol jól kell kinézni, akkor simán hordom utcára. Marha boldog lennék, ha más cipők is ilyen strapabíróak lennének.

dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok hülye amit leírtam az pedig igaz, legalább az 5 bevallja.
dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

#1

Minden fazonban vannak ronda cipők, de a kifejezetten divattermék utcai sportcipők közt van a legtöbb, legrondább. Egy részét már vállaltan "ronda cipő"-nek nevezik, saját kategóriája is van az ecipőn. Ezeknél mivel rosszabb, semmihez sem illőbb, sehogyan sem állóbb, rondább egy túrabakancs?

[link]

Igazad van egyébként, hogy nem szép, és nem illik bele a linkelt outfitekbe, de hogy valami azért ne lenne/lehetne divat, mert ronda... ugyan már. Mindenféle ronda szarból lehet divatot csinálni, és időről időre szoktak is.

Kérdező, aki az utcára hordja a túrabakancsot, az szerintem nem fél, hogy elkopik a talpa, mivel úgysem akar benne túrázni, hanem utcára akarja hordani. A bakancs talpa meg maximum a túrázásra válik alkalmatlanná, ha nem lesz eléggé barázdált, a járdára attól még jó lesz; de egyébként nem kopik jobban, mint egy utcai cipő.

dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a hasznos választ!
dec. 17. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 nem, nem igaz, és túltoltwad. Amúgy ízlésről felesleges vitatkozni, és nincs egyetemes igazság. Max ez a véleményed.
dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!