Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vág be nekem minden...

Miért vág be nekem minden nadrág? Tevepata-gond.

Figyelt kérdés

Egyszerűen hiába jók rám a nadrágok méretben, mindegyik bevág.

Nem kicsi a méret, nem húzom fel nyakamig, mégis bevág.

Munkahelyen gúnyolódnak rajtam emiatt, pedig arról nem tehetek, hogy húsos vagyok odalent...

Mit tehetnék?


20/Lű



dec. 18. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Tisztasági betét segíthet, hogy ne vágjon be annyira. Esetleg nagyobb méretű nadrág.
dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tisztasági betét kb. mindig van bent, még talán rosszabb olyankor.

Sajnos ha nagyobb nadrágot veszek, akkor a testem többi részén lötyög.

dec. 18. 09:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy varrónő!
dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A csípőd magassága több, mint amire a gatya tervezve van.



Csak, hogy tudd, minden cégnél van egy szabás modell, akire szabják a cuccokat, és az összes többi méret ugyanez az arány, csak felnagyítva.



Na most ha ennek a csajnak széles de alacsony csípője van, neked meg keskenyebb, de magas, akkor nem biztos, hogy lesz olyan méret ami jó rád.



Nekem az ellenkezője szokott lenni a baj, öv nélkül leesik rólam a nadrág, mert a csípő-derék arányom nagyobb, és ami csípőnél pont jó, az derékban eláll. Ráadásul rövid a felsőtestem, szóval csípő övek állnak jól.


Annyit tudsz tenni, hogy más márkát próbálj fel, hátha ott a szabásminta modell alkata hasonlóbb a tiédhez.



Az tisztasági betét meg nem fogja megoldani, hogy nincs elég hely, csak még inkább kitömöd, szóval még kevesebb hely lesz a nardágban.🤔



Varrónő sokkal inkább, egy nadrág szárát átszabni sokkal könnyebb mint a fenék-derék részt. Vél olyat ami nem vág be, aztán a szárát majd rád szabják.

dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Egyszerű.

Rakj valami laposat a tevepata helyére, és akkor nem fog bevágni.

Mint pld a betét.

dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
De biztos van ilyen anti-tevepata bugyi is.
dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha beraksz valamit nem lesz nagyobb ott a gatya, inkább szûkebb. Ilyet max ha valami vintage darab ez, amit nem vágatnál szét.


Ha nincs elég hely, ki fog dörzsölni, meg be is büdösödik, mert nem szellőzik.

És akkor még le se ültél.


Varrónő.

dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Azért vág be mert formás a puncid. :)

Ne zavarjon, mert ez tök szexi. :)

dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyébként kényelmesek a nadrágjaid akkor tojd le a nagyeszű kollégáidat! Gondolom te sem gúnyolódsz a férfi kollégáidon hogy a dudorodik a gatyájuk! Vagy a következő már az lesz hogy a melleidet is lebandázsoltatják mert esetleg már az is "divatbaki" lesz?
dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Női kollégák gúnyolnak, a férfiak nem...
dec. 19. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!