Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok bundát használt...

Hordanátok bundát használt boltból?

Figyelt kérdés

Kaptam a bundát, nehéz elképzelni, hogy ez tényleg használtan került hozzám, de elég gazdag környéken van a bolt, ah egyetlen etikai ellenvetésem, hogy egy ilyen meleg kabát miért nem egy rászorulóhoz került, mert ez egy valamilyen karitatív szervezet. De most már megkaptam, végre van egy igazán meleg, hosszú kabátom, és nem kell másikat vennem. Így tulajdonképpen hasznos, sokkal tartósabb, mint egy műanyag pufikabát. Igazából attól félek, hogy valaki beszél, és ugyanezt nem lesz időm elmagyarázni nekem. Tudom, mit érdekel ez, de érdekel, évekig én is úgy voltam vele, hívj a szőrme állatkínzás. Most se vennék magamnak (bár azt olvastam, hogy bizonyos módon előállítva környezetbarátabb, de nyilván nem tudok semmit erről a bundáról)

Ránézésre amúgy talán nem látszik rajta, hogy szőrme, mert valami erre a célra tenyésztett magyar juhfajtából származik, nem néz ki tipikus szőrmének.



jan. 1. 18:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*beszól
jan. 1. 18:01
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

SOHA SEMMIFÉLE bundát nem hordanék!

Eredetit nem, mert ezért állatokat megölni elég negatív ötlet, föleg, mert a mai fejlettségi szinten szükségtelen állatböröket viselni, a nem-eredetit meg azért nem, mert egyrészt utálok mindenféle utánzatot, másrészt meg szerintem mindenféle bunda mondenkin rondán néz ki.

jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nem utánzat, eredeti, viszont használt. Valaki már megvette, és inkább hordom én, ha már le van gyártva, minthogy a szemétbe menjen, én meg vegyek még egy kabátot.
jan. 1. 18:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mert nem tetszenek
jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Fekete nyúl bundám van.Temetésre vettem,meg lagziban volt rajtam.Csak otthon vettem eszre,hogy igazi,de ha tudom is megvettem volna.De amugy nem vennék,csak úgy.
jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy a higiéniai szempontokról szól majd a kérdés, mert a bőrt/szőrmét nem lehet bedobni a gépbe 60 fokon.

Sokmindent hordok használt boltból. Ha az ízlésemnek megfelelne a szőrme, hordanám azt is, ha ki lehet tisztíttatni úgy, hogy ne legyen turkálószaga.

jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
A szőrmét nem szeretem de gyapjú kabátjaim vannak turiból. Senkit sem érdekel.
jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, de a gyapjúért nem ölik meg az állatot.

Egyébként szerintem ki lett tosztítva, mert semennyire sincs turiszaga.

jan. 1. 21:13
 9/21 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, szerintem magánügy. Nekem eleve nem tetszik, ha tetszene, az elveim valószínűleg inkább műszőrme viselésére hajtanának. Őszintén szólva nem tudom, mit kezdenék egy ajándék bundával. Én a helyedben attól tenném függővé, hogy milyen érzés hordani, ha nem zavar a tudat, hogy igazi, akkor hordd. Ha valaki olyan beszól, mondd, hogy műszőrme.
jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem divatos, meg hát etikai szempontból is aggályos.
jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!