Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok bundát használt...

Hordanátok bundát használt boltból?

Figyelt kérdés

Kaptam a bundát, nehéz elképzelni, hogy ez tényleg használtan került hozzám, de elég gazdag környéken van a bolt, ah egyetlen etikai ellenvetésem, hogy egy ilyen meleg kabát miért nem egy rászorulóhoz került, mert ez egy valamilyen karitatív szervezet. De most már megkaptam, végre van egy igazán meleg, hosszú kabátom, és nem kell másikat vennem. Így tulajdonképpen hasznos, sokkal tartósabb, mint egy műanyag pufikabát. Igazából attól félek, hogy valaki beszél, és ugyanezt nem lesz időm elmagyarázni nekem. Tudom, mit érdekel ez, de érdekel, évekig én is úgy voltam vele, hívj a szőrme állatkínzás. Most se vennék magamnak (bár azt olvastam, hogy bizonyos módon előállítva környezetbarátabb, de nyilván nem tudok semmit erről a bundáról)

Ránézésre amúgy talán nem látszik rajta, hogy szőrme, mert valami erre a célra tenyésztett magyar juhfajtából származik, nem néz ki tipikus szőrmének.



jan. 1. 18:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
7es, ha hasznalt, és nincs másik meleg kabátom, akkor miért aggályos?
jan. 2. 12:49
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos a kérdésedre nem tudok hasznos tanáccsal szolgálni, de magam elé képzeltem egy nőt bundában, aki nem visel az alatt semmit és ez egy szép kép volt...bocs🤭
jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Két dolog biztos, BÁRMILYEN témáról is van szó: a random cigányozás és a random szexuális utalás. Kösz.
jan. 2. 18:28
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Igazad van, dehát a nemiség nagyon erősen befolyásolja a gondolkodásunkat, tetteinket.
jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Milyen az a használt bolt?
jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elvileg a máltaiaktól van.
jan. 2. 19:08
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy gazdára talált, szereted, praktikus, meleg... Így nem megy kárba. Hirdd nyugodtan.

Ha valaki beszól, egyrészt nem kell tudomást venni róla, mert vakon ítélkezik*, másrészt mondhatod, hogy használt, vagy azt is, hogy mű. Semmi köze hozzá.


*Tipikusan ezek eszik tonnaszámra az avokádót meg a világ másik feléről hozott mindenfélét, kenceficéket stb. Nagyon nehéz úgy élni, hogy ne hagyjunk nagy ökolábnyomot. Másrészt a szőr, bőr nem szennyez, a műanyagok pedig igen, az előállításuk és aztán a hulladék életciklusuk is nagyon káros (műszőrme-> mikroműanyag). Használtan venni abszolút környezetbarát. Te tudod, honnan van, tiszta lehet a lelkiismereted.

jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, es azert a szőrmebunda előállítása is tud szennyező lenni :(. Sajnos igazad van, nagyon nehez egy emberként tudni, hogy mi a felelős döntés :(
jan. 3. 09:59
 19/21 anonim ***** válasza:
Bezzeg a rántotthús evésnél nem filóztok ennyit.🙂
jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
En de. De az igaz, hogy meg mindig tul sok húst eszem.
jan. 3. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!