Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dolgozni blúzban kell járni...

Dolgozni blúzban kell járni bankba, irodába, ugye?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdek egy bankban, irodában. Első munkahelyem lesz életemben, természetesen csak adminisztrációa feladatokat fogok csinálni, ügyféllel nem találkozok.

Ki kell öltöznöm munkához? Eddig nem mondtak semmit erről.


21/L



jan. 2. 08:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Top, és miniszoknya.
jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Nézd meg a többiek miben vannak.
jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most már tudod, hogy a dress code-ot is érdemes előre tisztázni. :) Semmiképp ne farmerban menj, sok bank azt csak pénteken engedi. De ha felveszel mondjuk egy térdig érő ceruzaszoknyát egy blúzzal, azzal nem lőhetsz nagyon mellé. Első nap meg már tudsz majd erről is beszélni az új kollégákkal, hogy ott mi a szokás.
jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Majd megmondják.
jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Sok helyen benne van a munkaszerződésben hogy

Hölgyeknek kosztüm uraknak öltöny

De ha az első pár nap kiöltözöl azzal nem nyúlhatsz mellé és utána max lazábbra veszed ha a többieken is azt látod

jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Amikor ott voltál, csak láttad, hogy miben van a többi alkalmazott! Bankban illik csinosabban öltözni. De ha külön nem mondták, én valami köztes megoldást vennék fel elsőre. Aztán majd rákérdezel első napon. Tehát igen, ha nem is kosztüm, de egy csinosabb blúz, meg egy nem farmer nadrág.

Én amúgy egyetemen tanítok. Jó, tudom, azért kicsit más mint egy bank. Az idősebb kollégák, oktaók itt is öltönyben, kosztümben vannak. De mivel nem előírás, én kényelmesen farmerban, pólóban, tornacipőben vagyok sokszor, ha nincs külön más protokolláris esemény, csak órát tartok. Se a kollégák nem néztek ki még miatta, se a hallgatók nem figyelnek kevésbé amiatt az óráimon. De egy bankban azért ennél jobban kiöltöznék, még ha back-office-ban lennék is.

jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Metionin ***** válasza:
95%
Menj első héten elegánsan, aztán meglátod. Én cib bankba járok ügyet intézni, nem csak blúz van a nőkön, hanem szép felső, nyári ruha, ilyesmik is. Férfiakon is sokszor galléros póló van nyáron, nem ing.
jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mit várnak el, attól függ. Télen talán lehet nadrágba is menni, de blézer, blúz alap sztem.
jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltál még bankban? Naná, hogy blúzban. Van ahol sima, fehér is jó, van ahol ők adnak, céges logo-sat. Én a helyedben besétálnék egy bankba, és megnézném mit viselnek, vagy rákeresnék a neten: [link]
jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
legyél szolid mert a nők bunkók tudnak lenni hiába nézel ki formásan ne hangsúlyozd ki irigykedni fognak az meg senkinek nem kell.
jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!