Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj minden csizmában a...

Miért fáj minden csizmában a bokám? A bokám feletti részek kezdenek benne fájni, hordok lúdtapbetétet is. A cipő fejrésze nagyon kényelmes kialakítású,elfér benne a betét, plusz a lábam is kényelmesen,de a bokám feletti izmok teljesen befeszültek.

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy hozzászokva a magasabb sarokhoz. Ha rendszeresen hordanád ugyanazt, egy pár nap után elmúlna.
jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 cm a sarok része, nincs magas sarka, az előző csizmánál képtelen voltam megszokni, és vennem kellett egy másikat,de úgy tűnik ez sem lesz jó😕
jan. 8. 11:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg régebben is voltak bokacsizmáim,nem volt vele soha gondom
jan. 8. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos romlott a lábad állapota.
jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó a lúdtalpbetéted. Vagy eleve nem jó a lábadhoz, vagy a csizmába nem passzol.

A csizma szorít? Vagy nem ilyen fizikai behatás miatt fáj?

Túl bő és nem tart?

jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szorít, teljesen jó, egész puha bőr, fűzővel, tehát állítható. Tartása is van. Tényleg nem értem mi lehet a gond, de valahogy befeszülnek az izmok, fáj a csont a bokám felett. És csak az egyik láb, a jobb.
jan. 8. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét lábad kialakítása egyforma? Esetleg nézesd meg az ortopédián, vagy gyógytorna jó rá.
jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja járok gyógytornára, voltam ortopédián, nem tudnak magyarázatot rá🤷 a héten megyek egy másik gyógytornászhoz.


Arra gyanakszom,hogy nehéz picit a cipő, most elkezdem majd fokozatosan hozzá szoktatni a lábam.

jan. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!