Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani melyik színtípus vagyok?

Figyelt kérdés
Középbarna a hajam, ha a nap rásüt vöröses-arany csillogással. Szemem nagyon sötét barna. Bőröm meleg árnyalatú (zöldek az erek). Szeretném tudni mi áll jól (milyen színű ruhák, sminkek). De nem tudom magam egyértelműen besorolni.
jan. 15. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Ja és nő?A mai világban már nem lehet tudni.:))))
jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak koreában sminkelnek a fiúk.
jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő és 16.
jan. 15. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Magasságod,alkatod,stílusod?
jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
154cm, 44kg tehát elég vékony.
jan. 15. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elég az algoritmus, akkor pl Colorwise.me-t próbáld ki.

Fontos, hogy éles, nappali szűrt fényben készült képet tölts fel. Szűrt alatt azt értem, hogy kissé borult vagy fehér függöny előtt készüljön semmiképpen se direkt erős fényben.

jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban meleg árnyalatú színtípusba tartozol (ezt is be lehet nézni), akkor is még mindig kérdés, hogy tavasz-e vagy ősz. A kérdés attól ördögi kör, hogy a színtípusodat onnan tudod meg, hogy megállapítod, mi áll jól. És miután megállapítottad, mi áll jól, ebből megtudod a színtípusodat, amiből megtudhatod, mi áll jól. :D

Szerencsére a többségnek van valami ösztönös vonzódása a hozzá illő színekhez. Csak ezt a vonzódást sokszor felülírja a másokhoz hasonlítani akarás, a trendeknek való elcsábulás, vagy gátlások, komplexusok.

Nekem tél típusként (ami gyanúsan inkább kicsit élénk tél, mint hideg tél) például remekül állna a pink, de úgy érzem, kislánynak öltöznék, és félek a feltűnéstől is, szívesebben rejtőzöm néha barnába vagy szürkébe. Volt egy időszak, mikor tetszett a barackszín, mert más nőkön olyan kifinomultan és romantikusan nőies. De rajtam pocsék.

Szóval ahhoz, hogy megtudd a színtípusodat, kell egy (vagy 2, 3, 4) lelkes és elfogulatlan barátnő (lánytesó, anyuka, nagynéni), meg egy rakás különböző színtípusnak megfelelő rongy. Hideg, meleg, élénk, lágy. Egymás után rád kell teríteni a színeket (ne látsszon az arcod közelében, a nyakadnál másik ruha színe), és sorban kizárni azokat, amik tutira nem a te színeid. A végén juttok valamire. Ha nem is lesz egyértelmű az eredmény, közelebb kerültök az igazsághoz.

jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így tippre ősz, a tavasznak inkább világos színei vannak, meg a vöröses fényű haj is az őszre enged következtetni. De tényleg próbálj ki valami alkalmazást, van ezer féle ingyen is.
jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!