Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a bocskai...

Mi a véleményetek a bocskai öltönyről?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy áll a fiúkon? Én személy szerint szeretem, de nemtom, hogy másoknak mi a véleménye róla. Eleinte kicsit tartottam tőle, hogy ha felveszem, mit szólnak a többiek satöbbi, de már nem érdekel. Sztem már kicsit közönségesek a sima öltönyök mindenhova, de ez az én véleményem. Szal úgy értem, hogy ünnepekre bocskait vennék fel, de ilyenekre, mint pl vizsga csak öltönyt. Vélemény? (Esetleg lányoknak mennyire jön be az ilyen?)
2010. okt. 23. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. Én is azon gondolkoztam, hogy veszek magamnak egy bocskai inget(persze nőit). Szerintem vizsgázni is felvehetnéd. 24/L
2010. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik!
2010. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
20f volnék és olyan 182 cm meg 83 kg. Gimiben eddig elég kellemetlenül éreztem magam. Kicsit aszem hülyének néztek, hogy minek nézek így ki, meg népies viselet stb. De csak én voltam ilyenben :D. Mindenki más meg sima öltönyben. Am ugye elvileg petőfi inggel kéne hordani? Mert nekem olyan van. Az olyan ing, aminek kicsit hosszabb a gallérja és előre is nyúlik. Eddig még szinte senkin sem láttam petőfi inget, csak a zakót sima inggel.
2010. okt. 23. 12:00
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Hát nekem nem tetszik, de ha mindenáron így akarod hangsúlyozni a politikai nézeteidet pl... Te dolgod.

Vizsgára nem venném fel, mert egy ellentétes politikai nézetű tanár erőteljesen kivágna ilyen-olyan okokkal (nálunk jogon pl nem egy politikus van, de mindenkinek megvan a határozott véleménye sztem xd)

Szerintem ugyanolyan uncsi, mint egy öltöny, csak még kevésbé variálható. Személy szerint nem tetszik. De ne más véleménye miatt hordd :P

2010. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó bevallom, vannak bizonyos politikai nézeteim, de szerintem a bocskai öltönynek ehhez nincs semmi köze. Attól, hogy valaki bocskaiban van még elvileg nem lehet politikai nézetre következtetni. Az más, hogy télleg egy bizonyos politikai nézetet képviselők szeretik felvenni, de ezt nem lehet rábizonyítani, hogy biztos azért vetted fel meg így meg úgy. Ajj, ugye most nem fognak lefasisztázni a bocskai öltöny miatt?
2010. okt. 23. 12:07
 6/18 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam az inget. Ilyen ingem van, aminek ilyesi a gallérja: [link]
2010. okt. 23. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:

A mindenkori kedvencem :)

Nálam plusz pont, ha egy férfin ilyet látok... Azt jelenti, hogy van ízlése :)

2010. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim férfija ilyet hord!
2010. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ohh, lehet gyakrabban kéne felvennem :D. Most egy sálat szeretnék venni hozzá, amiben van vmi érdekesebb hímzés. Szóval olyasmi, mint ez: [link]


Csak nem virágosat, hanem címer, vagy nagy Mo, esetleg vmi jelkép, aminek van jelentése számomra. (nem, amielőtt arra gondolnátok szeretném leszögezni, hogy nem horogkereszt és azt nem is szeretem).

Am ezüst, arany vagy piros színeken gondolkodom a hímzésben. Vélemény esetleg erről?

2010. okt. 23. 12:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a politikai nézethez...
2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!