Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete bőrnadrág állásinterjún?

Fekete bőrnadrág állásinterjún?

Figyelt kérdés

Felvehetek egy fehér inggel?


N/21



jan. 15. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Persze. De óvszert vigyél, hátha megkérnek, hogy ugorj ki belőle.
jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Attol fugg mifele interju. Lehet divat modell interju akkor lehet fekete bornadrag. Nincs eloirva?
jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Irodai munka.
jan. 15. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ milyen. bőrhatású, rendes nadrágra gondolsz, erősített varrásokkal, zsebekkel, ami nem passzos a fenekeden vagy a kisebbségi komplexusos csajok bőr leggingse, amit nadrágként hordanak és úgy néznek ki benne, mint akik kidurrannak?
jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mert az olcsó rockerlány benyomását kelti.
jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
És ilyen alakod is van hozzá? [link]
jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha azt akarod, hogy komolyan is vegyenek, akkor keress egy normális nadrágot. Én nem vennék fel olyat, aki ilyen műanyagot hord az tuti.
jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem illik.
jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom nem rendes bőrről, hanem erről a mostanában divatos műbőr szerű cuccról van szó.

21 évesen, ha jó alakod van hozzá és jól is áll, nem lóg, ráncolódik, mint valami szemeteszsák (bocsánat, de pl. utcán számtalan lányon látom így, mégis ezt erőltetik), akkor szerintem nyugodtan felveheted. Állásinterjún illik csinosan öltözködni, de nem elvárás a nagyestélyi és a frakk. Legalábbis ha én lennék az interjúztató, engem nem zavarna.

jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 b1812567 ***** válasza:
71%
Erősen függ attól, mivel foglalkozik az a cég. Meg attól, milyen az összhatás. De legtöbb esetben irodai munkakörhöz szerintem nem jó ötlet bőr cuccban menni interjúra, hacsak nem motorral érkezel.
jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!