Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt bevállalnátok ezért ?

Ezt bevállalnátok ezért ?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli most hétvégén és a belépő elég drága , viszont az a külölegesség hogy a lányoknak akik miniszoknyában , magas sarkúban és kisminkelve érkeznek ingyenes a belépő. Szerintem ez mind együtt kicsit prostis 😂. Ezt szeretném tudni hogy ti mit tennétek, inkább nézzenek kicsit ribinek de ingyen bemehetsz, vagy szolidabban és fizetsz ?

Ui: Dugnálak hozzászólásokat lééégyszi hanyagoljuk köszi :)



jan. 22. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem az ingyen dolgokat. 26/N.
jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
92%
Végül is miért ne. Voltam már alul öltözöttebb buliban is
jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
86%

Simán bevállalnám.

Amúgy is szeretek így öltözni pedig férjnél vagyok.

jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Max, ha vinnék cserecipőt. A mini, smink teljesen ok, de tűsarkúban nem bőrnek táncolni, bulizni egész este, abban max díszelegni lehet.
jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy magassarku és egy smink még messze nem kurvás egy nonek. A miniszoknya, az meg nem kell hogy 5 centis puna takaró legyen, a 20 centis is még mini.
jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Peaches and cream?
jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Most nem azért de egy buliba mégis mibe akarsz menni, köntösben? :D


Magassarkú és smink az tök alap.


Miniszoknya meg hát van akinek jobb a nadrág, meg tél van hideg van, de sztem ki lehet bírni.

jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha nincs kikötve, hogy csak tűsarkú számít. Felvennék harisnyával egy olyan miniszoknyát, ami nem épp csak a fenekemet takarja, a felsőm nem lenne túl kivágott, hogy ellensúlyozza és valószínűleg egy magassarkú bokacsizmát választanék, az kényelmes is. Sminkelni meg amúgy is sminkelnék. Lehet ezt úgy is csinálni, hogy csinos legyél és ne legyen prostis az összhatás.
jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy hosszabb mini szoknyát vennék fel és zárt felsőt hogy ellensúlyozzam a miniszoknyát. A magas cipő helyett meg vinnék egy kényelmes cserecipőt. Sminkelni meg egyébként is szoktam.
jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!