Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt bevállalnátok ezért ?

Ezt bevállalnátok ezért ?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli most hétvégén és a belépő elég drága , viszont az a külölegesség hogy a lányoknak akik miniszoknyában , magas sarkúban és kisminkelve érkeznek ingyenes a belépő. Szerintem ez mind együtt kicsit prostis 😂. Ezt szeretném tudni hogy ti mit tennétek, inkább nézzenek kicsit ribinek de ingyen bemehetsz, vagy szolidabban és fizetsz ?

Ui: Dugnálak hozzászólásokat lééégyszi hanyagoljuk köszi :)



jan. 22. 11:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20.

Sopronba jársz be?

jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem. Budapest
jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egy erősebb smink buliba teljesen normális, miniszoknya dettó, csak ne az az extramini legyen, ami kb egy vastagabb öv...hanem kb combközépig érjen.Magassarkú szintén szerintem a legtöbb embernél szokásos, csak ne 15 centis talpú tűsarkú legyen..(és vigyél váltócipőt)A póló pedig szerintem ne köldökig dekoltált legyen, mert az tényleg sok, max valami váll nélküli.
jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez nem akkora dolog szerintem , sok lány megy el amúgy is igy bulizni :)
jan. 26. 10:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Bevállaltad?
jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!