Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben a Dózsa GY. úton...

Debrecenben a Dózsa GY. úton a kínai bolt (Ázsia Centrum) átköltözött? Vagy véglegesen bezárt a kiköltözéssel?

Figyelt kérdés

jan. 24. 11:08
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
88%
Elvileg bezárt. December 31-ig volt nyitva, sokan kérdezték, hogy mi lesz utána de az eladók nem válaszoltak, valószínűleg megint kiderült, hogy feketén dolgoztatják őket és megb-ták az áruházat. Legutóbb is így alakították át, szóval ki tudja, lehet még más tulajjal lesz ott valami helyette.
jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 Megis hogy gondoltak ezt? Egy olyam forgalmas helyen feketezni... sok eszuk van.
jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor legutóbb átrendezték (ugye volt amikor alul ruha, felül cipő volt és mikor újranyitott, lett benne élelmiszer is) akkor elvileg amiatt zárt be, mert a dolgozók kevesebb órába voltak bejelentve. Ismerőseim nővére és anyja dolgoztak ott, ők mondták. Hogy most ugyanez volt vagy csak bezárt, nem tudni, csak nekem fura volt, hogy az utolsó hetekben kb. minden 2. vásárló megkérdezte, hogy meddig vannak még és mi lesz utána és a kasszások közölték, hogy erre nem válaszolhatnak.
jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok debreceni de valahol tuti újranyitnak majd, ők mindig is ezt csinálták. Nekik így is megéri annyi adót elcsalnak, pesten ez ezer éve bevett szokás náluk. Ha bezáratják büfét vagy boltot újranyit más tulaj nevén. Elég komoly céghálózataik vannak erre. Nem tudom ismeritek-e a tiktokos "tangabudzi öcáz folint" nőt, ahol ő dolgozott az üllőin azt is bezárták nemrég, most a blahán nyitottak neki újat
jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyi csoportokban azt írják, hogy bezárt, azt nem, hogy miért. Ha jól emlékszem kommentszekcióban azt írták páran, hogy konditerem lesz az emeleten, a földszinten meg az Aldinak valami IT központja.

Egyébként elég weird, ha a feketézés áll a háttérbe. Mármint nekem elég nagy kreténségnek tűnik OTT, OLYAN forgalmas helyen ilyesmit csinálni.

jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4 Hat meg kell hagyni, ugyesek, tehetsegesek a szurke kereskedelemben, de legalabb nagy valasztek es olcso arak. Na meg bunko kinaival en meg soha nem talalkoztam.
jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hát igen nagyon furcsa, még úgy szeptember közepén a semmiből hallottam ahogy egy vásárló az eladók egyikével beszélt hogy befog zárni a bolt. Aztán később, hogy valahol máshol újra nyitnak,de hol azt nem mondta. Meg akkor kiírták volna hogy hová, hát így tuti hogy nem nagyon legálisan ment a bolt.

jan. 24. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most szét van verve minden, egészen nagy léptékű átalakítás látszik.

De hogy mi lesz majd ott, azt nem tudom.

jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek újra fognak nyitni valahol?! Régóta nem vásároltunk ott, de mindig betértünk ha esetleg arra jártunk.
jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz már nem mostani kérdés, de hátha olvassa/látja valaki, azóta lehet tudni róla valamit? Mi lesz a helyén, újra nyitott valahol az üzlet?
ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!