Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen öltözködési...

Nektek milyen öltözködési stílusotok van? Mikor "alakult ki" véglegesen?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok! :D

2019. márc. 12. 21:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nos.. Szerintem kisebb korban kb mindegy hogy az ember hogy öltözik.. Aztan egyszer csak elkezdi erdekelni.. Engem talan 13-14evesen kezdett el foglalkoztatni, emlekszem anyammal veszekedtem, hogy nem veszek fel olyan ruhat ami nekem nem tetszik.. Jelenleg 19 vagyok, fiu, manapsag pedig a meno, ha az embernek kint van a bokaja.. En is hordom ugy(neha) de leginkabb azokat a gatyakat szeretem, amik a bokamnal leszukulnek, nem birom ha ralog a gatya a cipore. Sok esetben viszont nem talalok magamra gatyat, mert olyan szukre csinaljak hogy vagy nem jon ra a vadlimra, vagy nem tudom osszegombolni.. Hirtelen ennyi.. Polo, ing, pulcsi, cipo.. Sima atlagosak.. Cipobol sportcipo, adidas.. Stb stb
2019. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Legjellemzőbb hétköznapi outfit:


[link]


Inspirációs források és hasonló szettek, mint amiket az elsőn kívül viselek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kizárólag feketét hordok és néha egy kevés fehérrel töröm meg. Soha nem viselek színeket, fűzős cipőt, galléros inget stb.


26F

2019. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 19 éves koromra alakult ki. Nincs egy kimondott stílusom szerintem hangulat függő. Inkább az alakult ki hogy tudom hogy mi áll jól és hogy miben nem feszengek.
2019. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
2-es, ha a combod is olyan formás, mint a vádlid, akkor kár azt a rövidgatyát elé lógatni...
2019. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs stílusom, azt szoktam felvenni, amihez éppen hangulatom van. Nem gondolom, hogy bármilyen korban be kéne kategorizálni magunkat "csakis és kizárólag" valahová.

Ahogy szívesen öltözködök:

[link]

[link]

[link]


De legalább ugyanilyen gyakran van rajtam farmer meg tornacipő is, alkalom, hely és időjárásfüggő

2019. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kimaradt:

[link]


Bár már nincs meg az összes a ruhák közül...

2019. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
csak feketet hordok 13 eves korom ota, goth, cyberpunk all hozzam a legkozelebb 23/L
2019. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Kb 14 éves koromban kezdtem jobban törődni azzal hogy hogyan öltözök, és egy szűk 2 évig kísérleteztem míg megállapodtam.

Nem túl feltűnő színekbe öltözök. Skinny nadrág mindig, rövid nadrágok még nyáron sem. Szeretem a pulcsikat és a sweatshirt-öket. Pólót magában ritkán hordok, mindig van rajta egy kapucnis/farmer kardigán vagy bomber jacket. Ingeket nem hordok. Télre hosszú gyapjúkabátom van, más évszakokban nem hordok kabátot. Hideg időkben chelsea bootst viselek, jó időben meg old skool sneakerst, nem szeretem ezt a futócipő divatot, bár azt is kipróbáltam egy rövid időre :D

modern pompadour hajam van

Jah. Igazából semmi különleges :P ha idősebb leszek akkor szerintem a gentleman stílust fogom csapatni, az nagyon tetszik, de most még korai sztem

2019. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem elegáns és modern a stílusom, szerintem. Sokan mondták már, hogy én olyan különlegesebb dolgokat is felveszek, de mivel én azokat simán felveszem, így számomra nem tűnnek rendhagyónak.

Folyamatosan alakul ez a stílus, most picit lazítok rajta, és próbálok a színekkel megtanulni játszani, sokszor túl sötétbe burkolóztam.

Szerintem senki stílusa nem áll meg, alapvetően 16 évesen 52 kg voltam szélesebb derékkal és kisebb fenékkel meg mellel, most meg 58 kg vagyok, egy vékonyabb derékkal, ami akkor nem állt jól, már jól áll. A divat is változott, a stílusom is, és szerintem tök normális, hogy 16 évesen nem azt akartam kifejezni a stílusommal, amit most. És 16 évesen a gimiben szaladgálva nem az kellett, mint most a munkahelyemen, ráadásul ha még ügyfelekkel is találkoznom kell.


22L

2019. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

utolsó vagyok, linkelek pár képet amiből inspirálódok és hasonlóan öltözöm:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


azért ez nem tükrözi tökéletesen, de ezek nagyon tetszenek. meg azért mert megtetszik egy stílus nem robbanok be az üzletbe, hogy vegyek azonnal valami olyat, ezért a saját ruhatáramat alakítgatom, pl eszembe jut, hogy milyen jó lenne a blézerem akár egy kényelmesebb nadrággal, stb.

2019. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!