Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord a fiam csak melegít...

Miért hord a fiam csak melegítőket?

Figyelt kérdés
Amióta új suliba jár a saját pénzén vett magának Nike melegítő szetteket és már csak azokat hordja mindenhová, nadrág és kapucnis pulóver, nem tudom mi történhetett, eddig normálisan oltozkodotz...

jan. 25. 06:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Szóval, ahelyett, hogy erről a saját fiadat kérdeznéd meg, feljössz ide, és minket kérdezel erről. 🤷🤦👏🤣

Gratulálok, látom nálatok luxus a beszélgetés.

jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert igénytelen
jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom az osztálytársai mind szmokingban járnak iskolába
jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert buta, és gőze nincs, hogy egy ilyen cuccban mennyire más lenne az emberek hozzá való viszony: [link]
jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Örülj neki, ha igényesen öltözködik. Öltönyben kicsit kényelmetlen lenne az iskolapadban ülni.
jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
88%
Miért nem kérdezed meg? Vagy ez a divat az új suliban és nem akar kilógni, vagy rájött, hogy ebben érzi jól magát, vagy már korábban is így akart öltözni csak nem volt rá lehetősége (pénze). Mi honnan tudjuk?
jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
4. Vagyok. Hiába a lepontozás, 17-18 voltam, mikor elkezdtem inget és zakót viselni, és tényleg megváltozott a világ. Egyszerűen más az emberek hozzáállása egy elegáns, pláne zakós vagy öltönyös emberhez.
jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Ma már a melegítő vagy farmer a divat egy drága sneakerrel.
jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagy 4-es, így van ahogy írod, ilyen elegánsak szoktak lenni a képviselők, üzletemberek, banktisztviselők, stb, ahol a helyzet megkívánja, azért iskolában, utcán vagy otthon nem hiszem hogy szigorúan kötelező lenne így megjelenni
jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
9. Nyilván suliban nem kell túltolni, de pl. egy bőrcipő a tornacipő helyett, egy vasalt ing a póló helyett, pulcsi helyett sportzakó, nem kibírhatatlan egész nap, és már klasszisokkal jobban vagy felöltözve, mint a többiek, és egyéni is.
jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!