Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legrégebbi ruhadarabo...

Melyik a legrégebbi ruhadarabod és mióta hordod?

Figyelt kérdés

Nekem van egy pulóverem, ami már 15-20 éve megvan és egy kis bolyhosodáson kívül semmi baja sincs, pedig orbitális betűkkel szerepel a címkéjén a made in china felirat. Nem hordom már utcára, de itthonra a legkényelmesebb.

A másik ilyen ruhám egy pár zokni. Szintén már bőven 10 évnél régebbi, jó vastag, meleg, kényelmes.


jan. 28. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A teveszőrből készült télkabátom. 1988-ban kaptam. Ma is viselem. Semmi baja.
jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy melyik konkrétan a legrégebbi, azt pontosan nem tudom. De 15-20 éves ruháimból nekem is van több. Pl. egy bőrkabát, egy szürke farmer és egy pulcsim biztosan van, ami kb 20 éves. Ezeket a mai napig hordom, igaz nem napi szinten.
jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A saját ruháim közül a legrégebbi egy hosszított tunika póló szerűség amit egy ovis fotómon is viselek. Most haspólóként funkciónál de ezt csak itthonra hordom. Ezen kívül hordok még egy csomó régi pólót és pulcsit.

Ha bárkié számít az meg jóval öregebb mint én, szüleim régi cuccaiból is hordok menő dolgokat. Édesanyám beteges tartogató és amit nem hordunk de nem lyukas azt tilos kidobni, elteszi a pincébe. Mindezt majdnem 30 éve csinálja szóval van miből válogatni. Tesómmal rendszeresen turiztunk magunknak dolgokat meg neten is eladtunk egy csomó mindent. A legrégebbi dolog amit találtunk az a dédnagymamánk szőrmebundája volt, talán a 60-as évekből.

jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
16 éves hosszított felső és piros kockás, láncos szoknya. Utóbbihoz a láncos öv már szétmállott pár éve de a szoknya az még mindig tökéletes. 10 év körüliek is vannak, fűzők, a télikabátom, nagy becsben tartott zenekaros és más tematikus pólók, amiket ritkán veszek fel, a Martens bakancsom meg még pár szezonális cucc, nyári ruha, ilyesmik.
jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!