Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik szoktak ilyen időjárási...

Akik szoktak ilyen időjárási viszonyok között szoknyát hordani! Milyen anyagból van a szoknya? Mit vesztek fel alá? Olyat, ami meleg? És hozzá csizmát?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni szoknya hordására, de attól tartok, hogy az nekem hideg lenne (nagyon fázós vagyok). Megoldható lenne így is, vagy jobb lenne várni, míg beköszönt egy kellemesebb hőmérséklet?

Akik hordanak ilyenkor is szoknyát, kérem, világosítsanak fel, illetve mik a tapasztalataitok? Ti hogy bírjátok?


Csizmám egyelőre nincs.



jan. 28. 02:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Van kötött egyberuhám is, de a többi nem ilyen. Bemész egy kínai boltba, ott árulnak ilyen egyberuhákat, kb. olyat hordok én is, ami testhez simuló.

Felveszek két vastag pamut harisnyát, plusz még egy vastagabb bokazoknit és egy nem bélelt, sima csizmát.

Teljesen jól bírom, nem fázok.

jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Thermo leggingseket veszek alá, a belseje ilyen szőrös, melegebb mint a farmer. Hozzá hosszú szárú bakancs. A szoknyák/egyberuhák normál vastagságúak, van mindenféle anyagú de kifejezetten vastag nincs.
jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
jan. 30. 10:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én szoknyát viselek vastag harisnyanadrággal. csizmát veszek fel hozzá
febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
febr. 3. 16:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a thermo harisnyákat. Én mindig azt veszek fel szoknyához, teljesen jó, szerintem mindenképp próbáld ki!
febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, köszi!
febr. 3. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor tértem át az állandó szoknya viselésre amikor vettem egy thermo harisnyát és brutálisan jó melegen tartotta a lábamat, meg persze hosszú szárú csizmát vettem. Azóta ilyenkor télen is szoknya vagy egyrészes ruha az amit felveszek és abban járok mindenfelé. Amikor már kellemes meleg idők vannak de reggel még azért hűvösebb van akkor szoktam 20 vagy 40 denes nejlon harisnyát felvenni, többnyire feketét mert nekem az áll jól. Amint jönnek azok az idők hogy már reggel sem kell harisnya akkor anélkül hordom a szoknyáimat vagy az egyberuhákat.


Én régebben 23 éves koromig csak nadrágot hordtam és jóformán hosszúnadrágot vagy max térdig érő rövidet, elég vastag lábaim voltak és formátlanok, azért is öltözködtem így régen, de elkezdtem edzeni fogytam is, bár sokat nem kellett, de amikor elkezdtem az alakformáló tornákat meg a lábam is szép formásabb lett akkor lett bátorságom szoknyát hordani és így indult el nálam ez a dolog. Akkor annyira megtetszett meg az is hogy sokkal nőiesebbnek éreztem magam és csinosabbnak hogy hidegebb időkbe sem akartam már nadrágot hordani, viszont akkor próbálkoztam mindenféle harisnyával, de egyik sem tetszett, aztán rátaláltam egy thermora és az volt nekem a legjobb választás.

Eleinte még leggingseket hordtam de az nem igazán passzolt a szoknyáimhoz max a farmer szoknyámhoz ami volt de azt annyira nem szerettem.

febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Légy szíves, adjatok már arról a thermo harisnyáról linket, ha van!


Ilyet csak harisnya boltokban lehet kapni vagy pl a Lidlben is? Még sosem volt ilyenem. Pedig jól jött volna.

febr. 5. 14:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez egy "normál" harisnya vagy belül bélelt?
febr. 5. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!