Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik szoktak ilyen időjárási...

Akik szoktak ilyen időjárási viszonyok között szoknyát hordani! Milyen anyagból van a szoknya? Mit vesztek fel alá? Olyat, ami meleg? És hozzá csizmát?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni szoknya hordására, de attól tartok, hogy az nekem hideg lenne (nagyon fázós vagyok). Megoldható lenne így is, vagy jobb lenne várni, míg beköszönt egy kellemesebb hőmérséklet?

Akik hordanak ilyenkor is szoknyát, kérem, világosítsanak fel, illetve mik a tapasztalataitok? Ti hogy bírjátok?


Csizmám egyelőre nincs.



jan. 28. 02:49
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
100%
9. A Lidl-ben pont szokott lenni fekete, thermo harisnya vagy leggings néven, igazából egyforma, csak a harisnya feliratosnak van lábfeje, a leggings lábfej nélküli. De régebben vettem kínaiban is, az egy fokkal melegebb volt, legutóbb pedig a Sheinről rendeltem, az rendesen szőrös belül de kívülről olyan, mintha egy nejlonharisnya lenne.
febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm szépen! Tehát akkor van többféle. Tök jó, hogy megírtad, így nem halok meg (túl) hülyén. ☺️☺️☺️
febr. 5. 20:33
 13/15 A kérdező kommentje:
Közben nézelődtem a neten is, de sokkal jobb így, hogy leírtad.
febr. 5. 20:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ebből beszereztem párat. Nagyon kényelmes, meleg. Sokkal jobb szoknyában és ebben mintha nadrágban lennék.


[link]


De pl februárban olyan meleg volt hogy többször voltam csak egy 30 vagy 20 den-esben.

febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 18. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!