Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes női ruhákat venni?

Hol érdemes női ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Kínai kilöve,nem azért mert kínai hanem mert 1 árban van a márkással és akkor már inkább az utóbbit veszem.

Tavaszra szeretnék pár nacit meg felsőt, de annyira elvannak már szállva az árak. 10.000 Ft egy db nadrág. Duri nincs itt a városban, de legutóbb amikor voltam ott is nagyon drága volt minden. Center, nagy bevásárlóközpont nincs közel.

Így maradna az online. Vinted-et ismerem és vannak is jó ruhák, viszont 1 eladónál nem találok meg mindent. Nadrágot is felsőt is a méretemben, úgy meg nekem sok hogy 3-4 eladótól vesszem és annyiszor a posta.

Amit én szeretek az az F&F (tescos) ruhák, C&A ruhák, azoknak olyan jó anyaguk van (felsőben). Nadrágaim sinsay, de ott a felsők és a nadrágok minőségével sem vagyok megelégedve viszont, amikor én vettem jó árban voltak a farmerek gondoltam valameddig bírja, nagyjából eddig.


Zara ruhám nekem sosem volt. H&M-ben is ahogy néztem ki kell fogni. Tally-ban nekem nem igazán tetszenek a ruhák, haspólót, kivágott felsőt nem hordok. New Yorkerben vásároltam már felsőket.


Tehát hol érdemes vásárolni, ahonnan tudnék rendelni online és a méret is akkora amekkora írva van?

F&F úgy tudom nincs online, a C&A pedig nem magyarul, ahhoz nem értek.


jan. 28. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sheinről rendelek mindent. Időben megjön, 17 rendelésből 2-vel nem voltam megelégedve a méretezéssel.
jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

A vintedet javaslom. Lassan hozzadvagjak a ruhakat. A felfogas a lenyeg. Pl kinezel egy 1500 forintos gatyat. Postaval egyutt kb 3000. Es ne azt fogd fel hogy milyen sok a posta hanem hogy 3000 a gatya. Es annyiert nagyon megeri.

Es iszonyu alacsonyak a vinted árak.

jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: És az anyag? Mosás után is jó?

2: Épp ezt írtam, hogy ha több nadrágot/ ruhát szeretnék akkor az úgy már nem éri meg, mivel ha 3-4 eladónál találok ruhát 3x-4x jön rá a vevővédelem+ posta

(1x nem sok a posta, de ha több eladótól vásárolsz úgy már sok és én 1 előadónál sosem találok mondjuk 3 felsőt meg 2 nadrágot egyben)

jan. 28. 20:55
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Be kell menni a városba, én 400-800 forintos darabáron szoktam vásárolni a Humanaban.
jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha 4 kulonbozo vevonel talalsz cuccokat

1 db nadrag 1500 ft, postaval 3000

1 db pulcsi 800 ft ppstaval 2100

1 db pulcsi 1500 ft postaval 3000

1 db felso 500 ft ppstaval 1600


Ha ezeket osszeadod meg mindig 10 ezer alatt vagy ami teljes aron egy nadrag lenne

jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4: És milyen városba azt megtudnád mondani?

Nálunk nincs Humana.

Durkáló van, ami tök drága és olyan büdös, hogy 5 perc után fordulok is ki.


5:

500-800 Ft-ért haspólók vannak amit én nem hordok.

Normális hordható felsők 2000 Ft körül vannak és a farmerek is, ami olyan hogy nincs agyonhordva.

jan. 28. 21:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Reserved,New Yorker,Mango,Zara.
jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

New Yorker felénk nincs, online-ról nem tudok

Zara szerintem túl van árazva

Mango-ról már rendeltem nagyon sz@r az anyaga, mosás után teljesen szétment csak itthoninak használom amit onnan rendeltem


Reserved-et megnézem

jan. 28. 22:05
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt nézed,hogy mi,hogy megy szét,akkor rossz hírem van,manapság már fast fashion van.Tehát a "hordjad,dobd el,vegyél újat" felfogás.A minőséget meg kell fizetni és az nem pár ezer forint.Szerintem áldozz a minőségre pár ruhánál,a többi ruhát meg hagyd utcainak,legalább nem kell azt figyelni,hogy mi bajuk lesz.
jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezzel nem igazán értek egyet. Tally-ban vettem nadrágot tavaly 11. 000 Ft-ért és bírt 2 hónapot, aztán középen kiszakadt. Nagy minőség nem volt.

A C&A-ban és az F&F-ben a felsőket szeretem nagyon viszont a nadrágjuk fazonja nekem nem tetszik. C&A-s felsőm viszont van több ami 5 évnél régebbi és még mindig felső, pedig van amit 2500 Ft-ért vettem.

A Zara-ban sem a minőséget fizeted meg, hanem magát a márkát. Én nem tudok azoktól a ruháktól elájulni.


A másik negatív a vinted-nél hogy ha veszek 5 helyről valamit az otp 5x von le kezelési költséget is ami megint csak nem kevés.

jan. 28. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!