Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A parom. Reggel a.kezembe...

A parom. Reggel a.kezembe adott egy harisnyanadrágot hogy vegyem fel mert hideg van..a neten olvasta hogy mar pasiknak is divat a harisnya.. kicsit fura volt de tenyleg meleg..masnak is kényelmes??

Figyelt kérdés
Mas pasi is hord harisnyár??

jan. 30. 05:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Férfiak jégeralsót szoktak. De azt sem ilyen időben, hanem amikor tényleg hideg van.
jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

És első dolgod volt gyakorira kiírni?

"Takarodj innen, te kukkolós, perverz kis mocsok, különben darabokra szedlek"

jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Kamu. Nincs is párod!
jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Én mikor gyerek voltam akkor vettem fel utoljára a nadrágom alá. Gyűlöltem az érzetét szóval azóta sem próbáltam. Szóval, nem tudok véleményt mondani:)
jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Kevés helyen, de kapható aláöltöző férfiharisnya, kimondottan férfiak részére. Tehát nagy méret, vastagabb anyag, speciális varratok a combok közti részen.

De ez hideg elleni védelem sportolóknak, természetben végzett időtöltéshez, munkához, nem pedig pikáns célokra készül.

jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Én hordok rendszeresen harisnyanadrágot. Semmi bajom nincsen vele. Én szívesebben veszek fel harisnyát mint ezeket a bugyuta alsókat.
jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Kamu.
jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen OK.

Sok ffit ismerek, aki hord harisnyanadrágot.

jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyes emberek szerint miért elképzelhetetlen hogy egy férfi harisnyát hord télen?
jan. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

9.

Mert ott a kérdésben a divat szó is. A hideg csak ürügy.

jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!