Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A parom. Reggel a.kezembe...

A parom. Reggel a.kezembe adott egy harisnyanadrágot hogy vegyem fel mert hideg van..a neten olvasta hogy mar pasiknak is divat a harisnya.. kicsit fura volt de tenyleg meleg..masnak is kényelmes??

Figyelt kérdés
Mas pasi is hord harisnyár??

jan. 30. 05:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert benne van a divat szó az csak egy dolog.. valahogy meg kellett fogalmazni a kérdést. Na mindegy, én azért nem csinálnék ebből olyan nagy ügyet:)
jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én hordok igen. A vastagabb nejlonharisnyákat szeretem.


Neked milyet adott a párod? Nejlont vagy pamutot?

febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vastag nejlont feketét.. tenyleg kenyelmes meleg. Nadrag alatt.. azota minden reggel veszek fel..
febr. 1. 06:22
 14/21 winR ***** válasza:
100%
Én is volt már, hogy felvettem a feleségemét farmer alá, amikor nagyon hideg volt és mentem melózni.
febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azerintem ebbe semmi extranincs.. mondjuk egyik nap haza erve ledobtam a nadragom es estig harisnyaba voltam otthon. Szupervolt.. a kutyat nem erdekelte
febr. 1. 07:41
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Bezzeg egy nőt akkor sem lezbisztek le ha szájon csókolják egymást a szemetek előtt! Ez a kettős mérce.
febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocs. Félre olvastam a kérdést. (#16) de attól még igaz
febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz. Igaz hogy van férfiaknak készült harisnyanadrág,de azok nagyságrenddel drágábbak. Semmi értelmük nincs csak pénzkidobás. Ma már elég széles a választék a különböző vastagságú harisnyanadrágokból, igy mi is válogathatunk. Nekem is van 20DEN-estől 100 DEN-esig. Nem kell nagydobra verni, mutogatni, és viseld egészséggel. Szerencsére egyre több nő van aki rábeszéli a párját a harisnyanadrágra.
febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15.

Tegnapelőtt még újdonság volt neked, de ma reggel már arról sztorizgatsz, hogy valamikor abban korzóztál otthon.

Valójában te már régóta hordod, most kerítettél hozzá egy kis történetet a kérdésben, hogy ne legyen olyan átlátszó, hogy kapj itt egy kis önigazolást.

febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem hordtam régen. Azt se tudtam higy kell felvenni.ez a delutani csak egy kosza ötlet vt.. de nem tudom miert vaj ez igy
febr. 1. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!